نقد و بررسی فیلم گرگ: کمدی طویل گرگینه بالیوود پیامی قدرتمند برای محیط زیست ارائه می دهد

نقشه های یک پیمانکار کار جاده برای از بین بردن جنگل های شمال شرقی هند توسط یک گرگینه در یک موجود سرگرم کننده با خنده های فراوان خنثی می شود.

کمدی ترسناک از اوایل دهه 2000 تماشاگران هندی را به هیجان آورد و بیش از 100 فیلم در این ژانر اکران شد. فیلم بهدیا (به معنای واقعی کلمه "گرگ") عمار کاوشیک، اولین کمدی مخلوق بالیوود، علیرغم طولانی بودن آن، یک غوغایی فوق العاده سرگرم کننده در جنگل های شمال شرقی هند است که پیام های طرفدار محیط زیست و ضد نژادپرستی را ارائه می دهد و همچنین پتانسیل تبدیل شدن به آن را دارد. یک حق رای دادن وارون داوان، ستاره برتر بالیوود، نقش باسکار، یک پیمانکار راهسازی جاه طلب مستقر در دهلی را بازی می کند که خانه خانوادگی خود را رهن کرده است تا قراردادی را برای ساختن بزرگراه از میان جنگل های انبوه آروناچال پرادش در شمال شرقی هند، که با چین هم مرز است، ببندد.

تماشای آنلاین سریال خارجی و فیلم خارجی در سایت فیلم نماوا تماشا کنید.

او توسط پسر عمویش جاناردان (آبیشک بانرجی) همراهی می شود و از مردم محلی جومین (پالین کاباک) و پاندا (دیپاک دوبریال) برای کمک می خواهد. مشکل این است که او باید از روستاییان محلی اجازه بگیرد. بزرگان دهکده مخالفت می کنند، اما باسکار جوانان را متقاعد می کند که به مراکز خرید و <<نتفلیکس نه طبیعت>> نیاز دارند. با کمک مقامات محلی فاسد، او موفق می شود امضاهای کافی برای تغییر معامله به دست آورد.

برای تماشای فیلم سینمایی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

برای پیچیده تر شدن اوضاع، باسکار نیز توسط یک گرگ به شدت از ناحیه عقب گاز گرفته شده است و توسط دامپزشک آنیکا (کریتی سانون) درمان می شود. زخم خیلی سریع التیام می یابد و باسکار می بیند که شبانه به یک گرگ نما تبدیل می شود و مقاماتی را که پروژه بزرگراه را تایید کرده اند یکی یکی انتخاب می کند. پاندا از یک شمن 120 ساله کمک می گیرد تا باسکار را دوباره به انسان تبدیل کند، اما پلیس محلی و شبه نظامیان مصمم هستند که هم گرگ بهاسکار و هم گرگی را که او را گاز گرفته است، شکار کنند.

ژانرهای مختلفی از جمله فیلم ترسناک جدید و فیلم عاشقانه نیز در نماوا فراهم شده است.

با این سومین فیلم خود، کاوشیک سنت ارائه پیام های اجتماعی قوی از طریق یک بسته سرگرمی انبوه را ایجاد کرد. اولین فیلم او، کمدی ترسناک <<خیابان>> (20)، یک افسانه فمینیستی بود، در حالی که <<بالا>> (2019) به آلوپسی و شرمساری رنگ پوست می پرداخت. در <<بهدیا>>، پیام اصلی حفظ محیط زیست است و دیگر رویه هندی که مورد نکوهش قرار می گیرد، عادت به توصیف مردم شمال شرق به عنوان چینی ای توهین آمیز است - نژادپرستی گاه به گاه که در بقیه کشور رایج است. پیام ها بدون هیچ ظرافتی در ذهن هستند، اما این اغلب بهترین راه برای رساندن آنها به مخاطبان انبوه است، و کاوشیک و نویسنده اش نیرن بات این را به طور مؤثر مدیریت می کنند.

فیلم عاشقانه هندی و فیلم عاشقانه کره ای نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

لهجه در <<بهدیا>> بیشتر بر روی کمدی غالباً نوجوانانه و بعضاً خردسالانه است تا موجودات. وقتی این موجودات ظاهر می شوند، این یک پیروزی از جلوه های بصری درجه یک است که توسط تیمی اجرا شده است که روی بلاک باستر <> در MPC لندن نیز کار کرده است. بازی ها در تمام طول بازی بسیار عالی هستند و داوان و سانون فیلم را به راحتی حمل می کنند، اما برجسته تر، بانرجی است، بازیگری که می تواند با لذت و زمان بندی برابر، روان پریشان ها و کمیک های گیج کننده را به تصویر بکشد.

فیلم عاشقانه ترکی نیز از دیگر ژانرهایی است که در فیلم های این کشور مورد استقبال قرار میگیرد.

با مدت زمان بیش از دو ساعت و نیم، فیلم با استقبال بیش از حد خود مواجه می شود و با آهنگ ها و رقص های سنتی بالیوود و میان آهنگ های عاشقانه ترکیب می شود که به طور دوره ای طرح داستان گرگینه را قطع می کند. چند تخم مرغ عید پاک به سبک MCU در تیتراژ پایانی وجود دارد و دومی آنها <<بهدیا>> را دقیقاً در جهان <<خیابان>> قرار می دهد. یک فرنچایز مطمئناً به شما اشاره می کند.

بررسی دیگر

تبدیل شدن انسان ها به گرگینه ها آنقدر آشناست که فکر دیدن نسخه ای دیگر مرا وادار به پریدن نمی کند: خوشحالم که بخش زیادی از <<بهدیا>> را گزارش می دهم که در آن شخصیت اصلی به <<ایچا دهاری>> تبدیل می شود. گرگ واقعا لذت بخشه و در عین حال بسیار دیدنی: فیلم در آروناچال پرادش، ایالت باشکوه شمال شرقی که هنوز توسط گردشگران زیر پا له نشده، فیلمبرداری شده است.

تماشای آنلاین فوتبال در کنار ژانرهای دیگر در نماوا فراهم شده است.

در مأموریتی برای ساختن جاده ای که درست از میان یک جنگل سرسبز می گذرد، باسکار شارما (وارون داوان) خود را در حال تبدیل شدن به یک گرگینه می داند، موجودی که در ماه کامل در خلیج می رود و زوزه می کشد که در دره طنین انداز می کند. همراهان باسکار، گودو (آبیشک بانرجی) و جومین (پالین کاباک) شماره حیرت زده-هولناک-حالا-چه باید کرد- را انجام می دهند، حتی زمانی که یک دامپزشک محلی (کریتی سانون) تزریق های مشکوکی را به قسمت پشتی بهاسکار می زند. خود را به یک رشته بی پایان از جوک های نوجوانان.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,باسکار ,محلی ,عاشقانه ,شمال ,گرگینه ,فیلم عاشقانه ,شمال شرقی ,محیط زیست ,کریتی سانون ,پالین کاباک ,جومین پالین کاباک
مشخصات