فیلم قطار سریع السیر قطبی، یک انیمیشن کریسمس آمریکایی محصول سال ۲۰۰۴ به کارگردانی رابرت زمکیس و بر اساس کتابی به همین نام توسط کریس ون آبورگ برای کودکان است. این فیلم با صدای تام هنکس در چندین نقش مختلف و داستان پسر جوانی را روایت می کند که در شب کریسمس با قطار جادویی به قطب شمال می رود.

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف از جمله این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا سر بزنید.

یکی از نکات قابل توجه فیلم انیمیشن آن است که نفس گیر و واقعی است. توجه به جزئیات در طراحی کاراکترها و محیط ها چشمگیر است و فناوری ضبط حرکتی که برای جان بخشیدن به شخصیت ها استفاده می شود، درجه یک است.

یکی دیگر از جنبه های برجسته فیلم، موسیقی متن آلن سیلوستری است که روح جادویی و دلچسب داستان را کاملا به تصویر می کشد. موسیقی لایه ای از عمق احساسی را به فیلم اضافه می کند و کمک می کند مخاطب را بیشتر به دنیای فیلم بکشاند.

تماشای انیمیشن جدید دوبله فارسی و دانلود فیلم ترسناک در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

یکی از انتقادات به فیلم این است که برخی از دیالوگ ها می توانند درهم و تعلیمی باشند، و برخی از طنزها از بین می رود. با این حال، این مسائل جزئی هستند و از کیفیت کلی فیلم کم نمی کنند.

در خاتمه، <<اکسپرس قطبی>> یک فیلم بصری خیره کننده و از نظر احساسی رضایت بخش است که برای فصل تعطیلات عالی است. چه از طرفداران انیمیشن، فیلم های کریسمس یا فقط داستان سرایی خوب باشید، این فیلم مطمئناً خوشحال خواهد شد.

بسیاری از تماشاگران برای تماشای بهترین فیلم های درام و دانلود جدیدترین فیلم های اکشن به سایت فیلم نماوا مراجعه میکنند.

اگر از فیلم قطار سریع السیر قطبی لذت بردید، می توانید از فیلم های زیر نیز لذت ببرید که حس جادویی و دل انگیز مشابهی دارند:

دسته ی دیگری از فیلم ها مانند فیلم جنایی نیز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و به همین منظور بهترین فیلم های جنایی در این دسته بندی قرار گرفته است.

"Elf" (2003) - کمدی در مورد انسانی که توسط الف ها در قطب شمال بزرگ شد و برای یافتن پدر واقعی خود به شهر نیویورک می رود.

"سرود کریسمس" (2009) - بازگویی داستان کلاسیک چار دیکنز در مورد ابنزر اسکروج و ارواح کریسمس در گذشته، حال و آینده.

"چگونه گرینچ کریسمس را ید" (2000) - اقتباسی سینمایی از داستان کلاسیک دکتر سوس در مورد گرینچ و نقشه او برای سرقت کریسمس از Whos in Whoville.

"بابانوئل" (1994) - کمدی در مورد مردی که به طور تصادفی باعث می شود بابانوئل در شب کریسمس از پشت بام خود به پایین بیفتد و مجبور شود جای او را بگیرد.

"تنها در خانه" (1990) - کمدی در مورد پسر جوانی که به طور تصادفی وقتی خانواده اش برای تعطیلات کریسمس به تعطیلات می روند و مجبور است از خانه خود در برابر دو سارق دفاع کند، جا مانده است.

پخش زنده رایگان و سریال آکتور را در نماوا تماشا کنید.

این فیلم ها همگی ترکیبی مشابه از طنز، قلب و روحیه تعطیلات دارند که می توانند برای مخاطبان در هر سنی لذت ببرند.

داستان در مورد پسر جوانی است که در مورد وجود بابانوئل تردید دارد. در شب کریسمس، او صدای سوت قطار را در خارج از خانه اش می شنود و تصمیم می گیرد آن را دنبال کند، اما قطاری جادویی به نام فیلم سینمایی قطار سریع السیر قطبی را کشف می کند که عازم قطب شمال است.

پسر سوار قطار می شود و با چند کودک دیگر و همچنین با هادی که تام هنکس نقش او را بازی می کند، ملاقات می کند. در طول سفر، بچه ها با بسیاری از تجربیات شگفت انگیز و جادویی مواجه می شوند، از جمله ملاقات با خود بابا نوئل.

با این حال، اعتقاد پسر به جادوی کریسمس زمانی مورد آزمایش قرار می گیرد که او متوجه می شود که همه در قطار به بابانوئل اعتقاد ندارند. پسر از طریق تجربیات خود در قطار، معنای واقعی کریسمس و قدرت باور را می آموزد.

در پایان، پسر با اعتقادی دوباره به جادوی کریسمس و قدردانی تازه ای از قدرت تخیل و روح انسانی به خانه بازمی گردد.

این یک فیلم انیمیشن فانتزی خانوادگی است. می توان آن را به عنوان یک فیلم کریسمس طبقه بندی کرد، زیرا داستان در شب کریسمس اتفاق می افتد و حول فصل تعطیلات می چرخد.

علاوه بر این، فیلم دارای عناصری از ماجراجویی و رمز و راز است، زیرا کودکان در قطار سفری به قطب شمال را آغاز می کنند و در طول مسیر با بسیاری از تجربیات جادویی و هیجان انگیز روبرو می شوند.

این فیلم همچنین دارای برخی طنزهای آرام و همچنین مضامین دوستی، اعتقاد و معنای واقعی کریسمس است که آن را به فیلمی تاثیرگذار و دلچسب تبدیل می کند که می تواند برای مخاطبان در هر سنی لذت ببرد.

<<اکسپرس قطبی>> یک فیلم عالی برای کودکان است. این فیلم دارای رتبه G است، به این معنی که برای همه مخاطبان مناسب است و مضامین آن دوستی، اعتقاد و جادوی کریسمس مطمئنا بینندگان جوان را خوشحال می کند.

علاوه بر این، انیمیشن از نظر بصری خیره کننده است و شخصیت ها دوست داشتنی و قابل ربط هستند و ارتباط کودکان با داستان را آسان می کند. موسیقی متن و موسیقی متن فیلم نیز عالی است و لایه ای از هیجان و احساسات را به فیلم اضافه می کند.

به طور کلی، <<اکسپرس قطبی>> یک فیلم دل انگیز و جادویی است که برای فصل تعطیلات عالی است و مطمئناً در بین کودکان و خانواده ها مورد علاقه خواهد بود.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,کریسمس ,مورد ,قطار ,داستان ,جادویی ,قطار سریع ,سریع السیر ,فیلم قطار ,السیر قطبی ,جادوی کریسمس ,معنای واقعی کریسمس
مشخصات