نقد و بررسی فیلم دکتر جی: اگر فیلمی به مضمون جدی خودش با احترام برخورد نکند، چگونه می توانیم آن را جدی بگیریم؟

فیلم دکتر جی داستان یک دکتر مرد است که با اکراه در متخصص ن تخصص دارد. فیلم در برخی زمینه ها وضوح قابل توجهی دارد، اما در جاهای دیگر مبهم و ناسازگار است، در نهایت به طرز مضحکی.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

آیوشمان خورانا با بازی در نقش اهداکننده اسپرم در ویکی دونر (2012)، مردی با اختلال نعوظ در شوب منگل سااودهان (2017) و جوانی که با طاسی زودرس خود در بالا (2019) کنار می آید، اکنون با مجموعه متفاوتی از بیماری ها دست و پنجه نرم می کند. اعضای بدن و عملکردهای بدن - با این تفاوت که این بار او نیستند. فیلم جدید او در سینما، دکتر جی، درباره پزشکی است که می خواهد در ارتوپدی تخصص داشته باشد، اما در رشته ن پذیرش می کند. دکتر اودی گوپتا به جای غوطه ور شدن در کار و تحصیل، تصمیم می گیرد در حالی که برای شرکت مجدد در آزمون ورودی آماده می شود، وقت خود را در این بخش بگذراند. چرا؟ زیرا جهان بینی محدود، سنت گرایانه و حامی او حکم می کند که ن شاخه ای از پزشکی است که مربوط به ن، ن و ن است.

ژانرهای مختلفی از جمله فیلم ترسناک جدید و فیلم عاشقانه خارجی نیز در نماوا فراهم شده است.

عدی ش در بوپال یک خانه مشترک دارد. مبارزات اولیه او با بیماران زن در یک بیمارستان دولتی محلی به همان اندازه به این واقعیت مربوط می شود که او از نظر ن و زایمان به راحتی به پزشک مراجعه نمی کند. او به عنوان تنها مرد در میان آنها، خود را توسط همکلاسی هایش نیز بی اهمیت می بیند، زیرا آنها متقاعد شده اند که او نمی خواهد کنار بیاید. دکتر ناندینی سریواستاوا (شفالی شاه) رئیس جمهور آمریکا با او سختگیر است زیرا می بیند که او در مورد این جریان صادق نیست. در همین حال، عدی با درگیر شدن با همکلاسی خود، دکتر فاطمه (راکول پریت سینگ) اوضاع را پیچیده تر می کند.

لیگ لالیگا در مسابقات مختلف را نیز میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید.

فیلم Doctor G ساخته Anubhuti Kashyap، کارگردان تازه کار، به Uday می پیوندد در جاده ای سنگلاخ از بی میلی تا بیداری و در نهایت تعهد کامل.

دومی - تعهد کامل - چیزی است که خود دکتر G فاقد آن است. مضمون چندین مکالمه مهم و خنده فراوان را به همراه دارد. بازیگران و نویسندگان (فیلمنامه: سامیت ساکسنا، ساوراب بهارات، ویشال واگ و خود آنوبهوتی کاشیاپ) بدون اینکه ما را در اصطلاح پزشکی غرق کنند، حس واقعی را به بیمارستان می دهند. اما اگرچه فیلم در برخی موارد وضوح قابل توجهی دارد، اما در توضیح بیش از حد چیزهای دیگر مبهم است.

فیلم عاشقانه هندی دوبله فارسی و فیلم عاشقانه کره ای دوبله فارسی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

برای مثال، بدون تبدیل روایت به کتاب درسی یا سخنرانی، توضیح اینکه چرا عدی نباید بیمار را در اتاقی تنها با او معاینه می کرد، خطرات سقط جنین برای یک خردسال و پروتکل های اام آور در این مورد را توضیح می دهد. چنین موردی (این را به فیلم هندی کمیاب تبدیل می کند که سقط جنین را به عنوان یک انتخاب قابل قبول برای یک زن به تصویر می کشد). ناندینی مکرراً به اودی می گوید که برای تبدیل شدن به یک متخصص ن خوب باید <<لمس مردانه را از دست بدهد>> و همکلاسی هایش بر وم ایجاد احساس راحتی در بیمارانش در کنار او تأکید می کنند. با این حال، صحنه ای که ظاهراً خنده دار طراحی شده است، شامل کتک زدن عدی به زنی در حال زایمان است که بازوی او را می گیرد، رفتار نادرستی که هیچ کس به خاطر آن سرزنش نمی شود. بدرفتاری ان آینده و نگرش نادیده انگیز نسبت به درد ن در بیمارستان ها غیرمعمول نیست، و در اینجا فیلمی وجود دارد که چنین صحنه ای را کمدی می داند، اما خود را به عنوان یک سازنده آگاهی معرفی می کند.

فیلم عاشقانه ترکی دوبله فارسی نیز از دیگر ژانرهایی است که در فیلم های این کشور مورد استقبال قرار میگیرد.

نویسندگان به خوبی توانسته اند عدی را در موضع خود در مورد اخلاقیات رابطه جنسی بین یک بزرگسال و یک خردسال در فیلم ثابت نگه دارند. با این حال، هیچ نیروی فیزیکی در کار نیست، اما فیلمنامه معنای قانونی و نیاز به چنین قانونی را نامشخص می گذارد. این فرصتی است که با توجه به ادامه مقاومت اجتماعی در برابر تعاریف حقوقی مترقی رضایت از دست رفته است.

(نابودی جزئی در این پاراگراف) به عنوان یک فرد غیرمجاز که اودی را در حال نظارت بر زایمان اضطراری در راهروی بیمارستان می بیند، نمی توانستم از خود فکر کنم که چرا با وجود محدودیت های موقعیت و آن فضا، حرمت مادر حفظ نشده است. آیا هیچ صفحه نمایشی در کل ساختمان وجود نداشت، و حتی یک کارمند هم در دسترس نبود که به جای اینکه به جمعیت اجازه دهد در حالی که یک زن نوزادی را در انظار عمومی بیرون می اندازد، آن صفحه ها را به محل بیاورد؟ عدی به خاطر آن قسمت سرزنش می شود، اما به دلایل بسیار متفاوت. (هشدار اسپویلر به پایان می رسد)

به نظر می رسد فیلمنامه در عادی سازی یک مسلمان و یک تامیلیایی در کلاس عدی به خوبی پیش می رود تا این که این کار را نمی کند. دلیل تردید فاطمه در مورد عدی همچنان مبهم است. شما ن را نمی شنوید، بیش از یک زن در زندگی اش به او گفته اند. درست است که عدی وقتی برای اولین بار او را ملاقات می کنیم، یک دمدمی مزاج است، اما اگر منصفانه با او در اینجا رفتار کنم، من کاملاً مطمئن نبودم که بتوانم فاطمه را هم بشنوم - که او نمی خواهد به او متعهد شود به صراحت بیان شده است، آنچه مبهم است. به همین دلیل است. این امر به ویژه قابل توجه است زیرا مادر عدی در سیاه و سفید اعلام می کند که اختلافات مذهبی موضوعی نیست. البته این استاندارد و ایمن هندو-مرد-به اضافه-زن-از-اجتماع-اقلیتی است که معمولاً عاشقانه های بین جوامع در بالیوود هستند، اما این یک بحث جداگانه است. برجسته تر، ذکر کاملا احمقانه از Rajinikanth است که در یک خط ارائه شده توسط بانوی تامیلیایی قرار داده شده است، زیرا در انجیل به نقل از بالیوود، ظاهراً این همان کاری است که همه تامیلی ها انجام می دهند. بالاخره خیلی جالب نیست، ها، تیم دکتر جی؟

تنها شخصیتی که با عمق و شفافیت در سرتاسر نوشته شده است، مادر بیوه سرزنده اودی است که با بازی شیبا چادای مهیب بازی می کند که در این فیلم، حتی از مادری که اوایل امسال در Badhaai Do حضور داشت، بالاتر است. نمودار او و رابطه اودی با او ثابت ترین موضوع در دکتر جی را تشکیل می دهد، که این سوال را مطرح می کند که چرا نویسندگانی که این نقش های فرعی دوست داشتنی را برای این هنرمند با استعداد تصور می کنند، نمی توانند او را به عنوان یک نقش اول تصور کنند. او نقش برجسته ای در Doctor G دارد. راکول لیاقت خیلی بیشتر از اینها را دارد. در مورد آیوشمن، او احتمالاً می تواند عدی را در خواب بکشد - او به اندازه کافی خوب است، اما بازی او در اینجا چیزی را به ما نمی دهد که قبلاً ارائه نکرده است.

درست زمانی که به نظر می رسد که دکتر جی دست به کار شده است، با یک آهنگ مضحک همراه با تیتراژ پایانی به پایان می رسد که در فیلمبرداری آن با تمام آنچه تا آن زمان گفته شده در تضاد است. Doctor G داستان مردی است که یاد می گیرد ن را جدی بگیرد. و در کنار این عدد، عدی/آیوشمان در لباس پزشک گشاد در حال آواز خواندن مرا دیل داک داک کارت های توسط نی با لباس های تنگ و ریز با همان رنگ ترکیب شده است، در حالی که فاطمه/راکول با لباسی در آغوش کشیده و او را به هیجان می آورد. سینه را دراز می کشد و به سمت او می اندازد.

اگر فیلمی به موضوع انتخابی خود با احترام برخورد نکند، چگونه می توانیم آن را جدی بگیریم؟

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,دکتر ,ن ,است، ,مورد ,اودی ,دوبله فارسی ,فیلم عاشقانه ,فیلم دکتر ,سایت فیلم ,همکلاسی هایش ,قابل توجهی دارد، ,برخورد نکند، چگونه ,احترام برخورد نکند،
مشخصات