تماشای کارتون بره ناقلا: فارماگدون

برای این طرفدار قدیمی مجردی عاشق پنیر و سگ مورد اعتمادش، آنها همیشه به عنوان شرکتی شناخته می شوند که نبوغ والاس و گرومیت را به جهان بخشید. اما میراث آردمن در دهه گذشته بیشتر و بیشتر به شخصیت بزرگ دیگری، یعنی کارتون بره ناقلا، گره خورده است. یک شخصیت فرعی از های والاس و گرومیت - او اولین بار در سال 1995 در "A Close Shave" ظاهر شد، شاهکاری که اگر هنوز این کار را انجام نداده اید باید در اسرع وقت ببینید - در سال 2007 به شان سریال داده شد و به سرعت تبدیل شد. یک موفقیت بین المللی این نمایش در ده ها کشور اجرا شده است، شاید به دلیل عدم اتکا به چیز کوچکی به نام دیالوگ، به راحتی در سراسر جهان قابل شناسایی باشد.

یکی از ژانرهای محبوب فیلم در نماوا، فیلم هندی است. آرشیوی از بهترین فیلم های هندی جهان و بهترین فیلم های ایرانی در سایت فیلم نماوا قرار گرفته است.

شان صحبت نمی کند و بزرگ ترهای اطراف او مانند پدر و مادری در کارتون بادام زمینی غر می زنند، و شجاعت کاملی که برای ساخت یک فیلم کودکانه بدون دیالوگ بر اساس طنز فیزیکی لازم بود، زمانی که او در سال 2015 به پرده بزرگ جهش کرد، طراوت بخش بود.

فیلم اکشن جنگی و فیلم فانتزی نیز از ژانرهای تازه در نماوا است.

کارتون بره ناقلا بسیاری از سرگرمی های خانوادگی به ارجاعات رایج فرهنگ پاپ یا جوک های راه اندازی/پنجره ای متکی است، اما <<فیلم Shaun the Sheep>> بیشتر مدیون برادران مارکس بود تا ستاره های ویدیویی YouTube. متأسفانه، من می ترسم که اکثر مردم ایالات متحده حتی از این که دنباله ای به نام <<فیلم یک شان گوسفند: فارمگدون>> در سال گذشته به صورت بین المللی اکران شد و تاکنون بیش از 40 میلیون دلار فروش داشته است، آگاه نیستند. امروز نسبتاً بی سر و صدا در نتفلیکس ریخته می شود. اگر چیزی Aardman یا هر چیز خنده داری را دوست دارید، باید برای پیدا کردن آن تلاش کنید.

پخش زنده رایگان و آکتور را در نماوا تماشا کنید.

ویل بچر و ریچارد فیلان این ماجراجویی علمی-تخیلی را برای شان و دوستانش کارگردانی می کنند که اهداف احمقانه و بی معنی آن را از فریم های ابتدایی آن مشخص می کند، زیرا یک سفینه فضایی بر فراز یک تجارت خودرو به نام <

دانلود ژانرهای مختلف فیلم نیز در نماوا فراهم شده است. از جمله دانلود فیلم کمدی زیرنویس فارسی و دانلود سریال ترکی با زیرنویس فارسی.

تصویر "E.T.-The Extra-Terrestrial" با Shaun در نقش بچه و یک بیگانه آبی شایان ستایش در نقش اصلی دوباره تجسم شده است و شما ایده ای از الگوی فارماگدون خواهید داشت. شان باید بیگانه را از وزارت تشخیص بیگانگان در امان نگه دارد و هیجینک ها شروع به انباشته شدن می کنند.

کارتون جدید و برنامه کودک سینمایی جدید نیز در نماوا برای کودکان فراهم شده است.

داستان های فرعی هیستریکی وجود دارد که در <> بازی می کنند. زیبایی شناختی <<فارمگدون>>، از جمله برنامه های کشاورز برای ایجاد پارکی با مضمون بیگانه که نام آن را به فیلم می دهد، اما این فیلم ها، به درستی، به سختی می توان با کلمات به تصویر کشید. آنها واقعا مجموعه ای از سکانس های کمدی فیزیکی با طراحی هوشمندانه هستند، و بنابراین بخش عمده ای از موفقیت نمایش و فیلم ها به زمان بندی بازمی گردد. از نظر ریتم و سرعت، دو موردی که خیلی از سرگرمی های کودکان به نفع صدای بی وقفه نادیده گرفته می شود، این فیلم ها عالی هستند.

ژانر دیگری که در نماوا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، انیمه جدید ژاپنی است که در ژانرهای مختلفی ساخته می شوند.

تیم پشت سر آنها می داند چه زمانی باید لحظه ای را بنشیند و چه زمانی سریعاً به لحظه ای دیگر برود. آن ها می دانند چه زمانی باید به یک مرکز جوک وارد شوند و چه زمانی باید اجازه دهند یکی از زیپ ها به گونه ای که بعداً متوجه شوید. آنها ممکن است از نظر بصری به اندازه لایکا جسور نباشند یا از نظر فلسفی مانند بهترین های پیکسار چالش برانگیز نباشند، اما مهارت آردمن در زمان بندی کمیک بی بدیل است.

برای تماشای انیمیشن جدید به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

باید اعتراف کنم که در اولین تماشای <<فارمگدون>>، کمی از سادگی اولین انیمیشن بره ناقلا را از دست دادم. طرح یا فقدان آن فیلم بخشی از جذابیت آن بود - فقط در مورد یک گوسفند وفادار و کشاورزش در شهر بزرگ بود - و این یکی می تواند کمی به هم ریخته احساس کند، به خصوص در طول مونتاژهایش. اگرچه "بهم ریختگی" از آن دسته چیزهایی است که برای بزرگسالانی که در فیلم های دهه 80 بزرگ شده اند - "E.T." تنها تأثیر آشکار نیست؛ اسپیلبرگ دیگر سر این موضوع را تکان می دهد.

اگر برای تماشای آنلاین فیلم ها به مشکلی برخوردید یا تماشای فیلم را برای زمان دیگری میخواهید میتوانید دانلود فیلم ها و سریال ها را در نظر بگیرید. برای دانلود فیلم دوبله یا با زیرنویس فارسی میتوانید به سایت نماوا مراجعه نمایید.

علاوه بر این، در تماشای دوم، ماهیت منحصر به فرد "Farmageddon" را به طور واضح تری درک کردم. این فقط خنده دار، شیرین و هوشمندانه است - سه چیز که این پدر سه فرزند نمی تواند به اندازه کافی در مورد سرگرمی هنگام تماشای فیلم با فرزندانش بگوید. در حالی که کمی غم انگیز است که فیلمی که اینقدر دقت بصری را به خود اختصاص دهد و شامل کار صدها نفر فقط برای اینکه شانون دهان مسخره اش را تکان دهد هرگز روی صفحه نمایش بزرگ دیده نشود، حداقل شما هم می توانید آن را بیش از یک بار تماشا کنید.

در سایت فیلم نماوا علاوه بر انیمیشن، فیلم سینمایی ایرانی و فیلم خارجی نیز قرار گرفته است.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,کارتون ,نماوا ,است، ,جهان ,بهترین فیلم
مشخصات