سریال جذاب بیف

سریال بیف، سریالی عالی از نتفلیکس دو نفر را از محافل کاملاً متضاد در لس آنجلس می گیرد و با یکدیگر برخورد می کند و از خشم عمومی در حال جوشش در این کشور استفاده می کند تا به روایتی قانع کننده دامن بزند. در ملاقات اخیر با پزشک، از من پرسیده شد که آیا مضطرب هستم، و من پاسخ دادم: <<مگر همه اینطور نیستند؟>> به نظر می رسد که حال عمومی همه در حال حاضر بین اضطراب، ناامیدی و خشم معلق است، و خالق لی سونگ جین از این وضعیت ملی برای ساختن یک قطعه تلویزیونی جسورانه استفاده می کند، چیزی که از کمدی به درام و هیجان انگیز و هیجان انگیز در نوسان است. دوباره برگشتن. سریال بیف که توسط جفتی از بهترین اجراهایی که امسال در هر چیزی خواهید دید، تثبیت شده است، جرأت می کند که چگونه به قهرمان هایش اجازه می دهد شرور باشند و در عین حال آنها را به آینه ای برای خودمان تبدیل می کنند. همه ما روزهای بدی داشتیم و همه ما یک پلک با تصمیم احمقانه فاصله داریم.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

مجموعه ای از تصمیمات احمقانه سریال را شروع می کند زیرا دنی (استیون یون) سعی می کند اقلام را به یک فروشگاه بزرگ بازگرداند و پس از ناتوانی در انجام این کار ناامید می شود. او در ماشینش در پارکینگ در حال جوشیدن است که خیلی سریع عقب می نشیند و ماشین شیک را نمی بیند که با سرعت به سمت موقعیتش می رود. راننده آن ماشین، امی (علی ونگ)، روی بوق دراز می کشد و حتی انگشت وسط را به او می دهد. دنی از بس. او با سرعت در خیابان های پشت سر او می چرخد و سعی می کند چهره او را خوب ببیند و اگر او را بگیرد چه کسی می داند. او تا این حد فکر نکرده است. او در حال رانندگی در یک چمن برای تلاش برای قطع کردن او، میزها را می چرخاند و تقریباً در عوض به او برخورد می کند. همانطور که او با سرعت دور می شود، شماره پلاک او را می گیرد، و خوب، او این را رها نمی کند.

فیلم سینمایی هندی و فیلم سینمایی جنگی نیز از آن دست ژانرهایی هستند که بینندگان مختلفی فیلم های مربوط به آن ها را دنبال میکنند.

چند قسمت اول سریال بیف از نظر طرح بندی به زیبایی ساختار یافته اند، و ما را به دنیای دنی و امی می برد و در عین حال به آرامی آنها را به گونه ای به هم گره می زند که به طور فزاینده ای خطرناک به نظر می رسد. دنی یکی از آن مردانی است که نی برای گرفتنش تمام شده است. آن وسایلی که او در صحنه افتتاحیه برمی گرداند؟ آنها برای اقدام به خودکشی بودند. او یک مهاجر کره ای است که به عنوان یک پیمانکار، الاغ خود را به هم می زند تا پدر و مادرش را به ایالات متحده بیاورند، اما او هنوز در حال بهبودی از دلیلی است که آنها مجبور به ترک در وهله اول شدند: یک طرح غیرقانونی شامل پسر عموی خطرناکش آیزاک (دیوید) چو). والدین موقت برادرش پل (مازینو جوان) که دنی او را مردی تنبل می بیند، به استرس او کمک نمی کند. برای دنی، حادثه خشم جاده نشانه همه چیز اشتباه در زندگی او است. او فقط سعی می کند از یک نقطه بیرون بیاید. این خانم فکر می کند کیست؟

فیلم عاشقانه جدید و فیلم ترسناک دوبله فارسی نیز از ژانرهایی است که در نماوا به صورت مداوم به روزرسانی میشود و بهترین های این ژانر را میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید

از سوی دیگر، امی در دنیای هنری طبقه بالای لس آنجلس زندگی کاملا متفاوتی دارد. صحنه های اولیه به طرز ماهرانه ای صحنه های امی و همسرش جورج (جوزف لی) را که در مورد معاملات بزرگ و بازسازی خانه صحبت می کنند با دنی که دائماً حداقل مانده حساب را بررسی می کند، قطع می کند. این افراد در زندگی روزمره خود بسیار متفاوت هستند، اما امی فشار خانواده را نیز می داند. او تعجب می کند که آیا هنگام بزرگ کردن دخترش زیاد از حد تعادل کار و زندگی را قربانی کرده است. او به نی که با شوهر خوش تیپ او معاشقه می کنند مشکوک است. او دائماً در حال شلوغی است، و این تنها کاری است که او در آن پارکینگ حق تقدم داشت، درست است؟ این یارو فکر می کند کی است؟

فیلم عاشقانه کره ای و سریال عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

سریال جدید بیف داستان دو نفر است که به نظر می رسد بارها در زندگی شان مجبور شده اند <<راه بزرگ را بروند>>. آنها با آن تمام شده اند. دنی ابتدا امی را پیدا می کند و در خانه او کار وحشتناکی انجام می دهد. امی متوجه می شود که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و با بمباران Yelp در تجارتش و سپس اساساً گربه ماهیگیری برادرش، اقدام را تشدید می کند. با این حال، "بیف" به طور هوشمندانه ای صرفاً به مجموعه ای از تصمیمات وحشتناک فزاینده ای که ممکن است انتظارش را دارید راضی نمی شود. به نظر می رسد که دنی و امی در واقع در یک جامعه کلیسایی کره ای و دومی زمانی که او نهایتاً احترام حرفه ای را که شایسته آن است به دست می آورد، بدون اینکه خراب شود، واقعاً چیزها را پشت سر می گذارند و خوشبختی پیدا می کنند. اما آن تصمیمات قبلی موجی نیست.

استیون یون به سادگی یکی از بهترین بازیگران نسل خود است و او در اینجا تصمیمات بسیار جذابی می گیرد. او زبان بدن مردی را می فهمد که از باخت خسته شده است، اما نمی تواند از انجام اشتباهات بزرگ تر و بزرگ تر در تلاش برای پیروزی دست بردارد. او مانند یک قمارباز است که فکر می کند افزایش شرط بندی به نحوی شانس او را تغییر می دهد. با این حال، یون تسلیم کلیشه هایی نمی شود که می توانست فقط یک بخش عصبانی-جوان اینسل باشد. او این شخصیت را با نجابت، پشیمانی و فرسودگی قابل ربط بدون بازی کردن بیش از حد عیب های دنی تحت الشعاع قرار می دهد. خیلی از بازیگران می توانستند به شرارت دنی تکیه کنند، اما این دو شخصیت است که <<بیف>> را از ریل دور نگه می دارد - حداقل تا قسمت ماقبل آخر، که بلعیدن آن کمی سخت می شود و تصمیم های مهمی می گیرد. دور از دنی و امی به روشی که از نظر موضوعی غنی نیست.

وونگ از قسمت اول تا آخر با یون ضرب و شتم به ضرب و شتم مسابقه می دهد. این به راحتی بهترین کار بازیگری دوران حرفه ای او است و امیدوارم از نظر همکاری های آینده ده ها در را به روی او باز کند.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,سریال ,زندگی ,سینمایی ,تصمیمات ,است، ,فیلم سینمایی ,تلاش برای ,فیلم عاشقانه ,فیلم نماوا ,دوبله فارسی
مشخصات