پخش کنید یا از آن بگذرید: فیلم لوتر: سقوط خورشید در نتفلیکس، که در آن سریال پرطرفدار بی بی سی به بازخوانی فیلم های مهیج قاتل سریالی تبدیل می شود.

سریال تحسین شده بی بی سی با نقش آفرینی ادریس البا، لوتر با فیلم سینمایی <<لوتر: خورشید سقوط کرده>> (اکنون در نتفلیکس)، حماسه ای مستقل که بیشتر به یک سریال مهیج قاتل سریالی قدیمی شباهت دارد تا یک برنامه تلویزیونی پرستیژ که نمایش قابل توجهی را به نمایش گذاشت. انبوهی از نامزدهای جوایز از اولین بار آن در سال 2010. منظورم این است که در نسخه ای از لندن اتفاق می افتد که گاتهام سیتی را شبیه روستای اسمورف ها می کند. طرح آن مانند اسپانکس روی یک نهنگ اسپرم اعتبار را کاهش می دهد. و آنتاگونیست آن با بازی اندی سرکیس با موهای کلاه ایمنی دیوانه وار، قاتل Jigsaw از Saw را شبیه وینی پو می کند. با این حال، با عملکرد هوشمندانه سینتیا اریوو (هاریت)، که ممکن است ارزش 130 دقیقه از زندگی شما را داشته باشد، به ما آسیب ها و خروارهایی از البای غوغا می دهد.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

فیلم لوتر: سقوط خورشید: ببینیم یا نه؟

اصل: شب: تاریک و طوفانی. قربانی: یک پسر نوجوان فقیر که توسط مردی تلفنی اغوا می شود و تهدید می کند که اسرار او را فاش می کند. عمل شیطانی: جناب ما در چیزی که به نظر تصادفی است متوقف می شود و مرد تلفنی، به ویژه دیگر تلفنی نیست، به او حمله می کند و او را می رباید. مرد بد: دیوید رابی (سرکیس)، مردی که پول بیشتری نسبت به سلامت عقل دارد. او با اخاذی از قربانیانش با اثبات تمام نهی هایی که در اینترنت انجام داده اند، ضربات خود را می گیرد، سپس آنها را شکنجه می کند و به قتل می رساند. در مورد پرونده: لوتر (البا)، که با وجود اینکه یک کارآگاه نشان پلیس پلیس است که بسیار خارج از خطوط رنگ می گیرد، همچنان شاغل است. شما نوع آن را می شناسید - مادرتان به شما در مورد این افراد، قدبلند و تیره و در حال جویدن و دود کردن هشدار داده است، و آنها دیده اند و کارهای بدی انجام داده اند و تقریباً به طور قطع دینامیت در گونی هستند. یک میلیون ایموجی قلب

ژانرهای مختلفی از جمله فیلم ترسناک جدید و فیلم عاشقانه خارجی نیز در نماوا فراهم شده است.

لوتر به صحنه می آید و به مادر مضطرب قربانی قول می دهد که بچه را پیدا کند، قولی که به سرعت از طریق دو اتفاق به پایان می رسد: یکی، جسد کودک در یک عمارت حلق آویز شده با اجساد چند قربانی دیگر پیدا می شود. توسط خانواده های قربانیان درست در زمانی که تمام صحنه آتش گرفت، کشف شد. (آیا وقتی این اتفاق می افتد از آن متنفر نیستید؟) و دوم، اعمال خلاف قانون لوتر او را به زندانی با امنیت حداکثری می کشاند، جایی که او به عنوان یک کارآگاه نشان پلیس سابق اکنون با یک هدف بزرگ در پشت خود وجود دارد. در همین حال، کارآگاه اودت راین (اریوو) رهبری تحقیقات قاتل زنجیره ای را بر عهده می گیرد. بر خلاف هر سری از حوادث دیگر که شامل چنین قاتل های قاتل در فیلم ها یا زندگی واقعی است، هیچ کس به خود زحمت نمی دهد لقب قاتل را بدهد. آیا می توانم Catfisher را پیشنهاد کنم؟ وب جهانی Wacko؟ شاید مهره خالص؟ خیلی احتمالات

پخش زنده فوتبال امروز در مسابقات مختلف را نیز میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید.

البته، لوتر فقط باید این مرد را بگیرد، بنابراین او شورش زندانی را ترتیب می دهد که فرار او از پوکی را پوشش می دهد - اگرچه این کار آسانی نیست، زیرا او باید هل بدهد، هل بدهد، مشت کند، با لگد و ضربه سر از ساختمان بیرون بیاید. پر از بچه هایی که می خواهند استخوان هایش را در آبگوشت بجوشانند، اما او به سختی با یک خراش موفق می شود. (نگران نباشید، تا زمانی که فیلم تمام شود، لوتر به اندازه کافی کبودی، زخم های چاقو، دنده های ضربه خورده و خونریزی داخلی و خارجی خواهد داشت که کمی لنگ می زند.) او ملحفه ای را از روی ولوو که به سرعت در حال پیر شدن است بیرون می آورد و می رود.

فیلم عاشقانه هندی دوبله فارسی و فیلم عاشقانه کره ای دوبله فارسی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

در این طرح به سرعت در حال پیر شدن کار کنید، که مطمئناً از آتروفی یک زندگی بی تحرک می ترسد و بنابراین با سرعت تمام پیش رو دارید، بنابراین بهتر است ادامه دهید. این شامل پیمایش در سیاهچال های کوچه پس کوچه و تونل های مترو متروکه و عمارت های دورافتاده در کنار دایره قطب شمال در نروژ است - یادداشتی برای لوتر، زیپ کت لعنتی تان را ببندید، آنجا سرد است - همه اینها در حالی که با کارآگاه راین میو و جیر می زنید. نیم قدم از رابی و موهای پرپشت او که ناامید کننده است، موهای او و موقعیت را پشت سر بگذارد، زیرا آیا آن مرد از یک آرایشگر شخصی استفاده می کند تا آن را به این شکل یا چه چیزی به دست آورد، و به این دلیل که لوتر تنها یک ربع از او عقب است. آیا شرور این را شخصی می کند؟ آیا قهرمانان ما او را می گیرند؟ آیا هرگز شاهد خواهیم بود که لوتر وارد فروشگاهی شود و حداقل یکی از تلفن های مشعل ظاهراً بی پایان او را بخرد؟

فیلم عاشقانه ترکی دوبله فارسی نیز از دیگر ژانرهایی است که در فیلم های این کشور مورد استقبال قرار میگیرد.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,لوتر ,قاتل ,تمام ,سرعت ,مورد ,فیلم عاشقانه ,دوبله فارسی ,فیلم سینمایی ,سقوط خورشید ,لوتر سقوط
مشخصات