راسل کرو، بازیگر، ستاره سینما و کارگردان میلیاردر نیست، اما احتمالاً بیش از بسیاری از ما با میلیاردرها نزدیکتر بوده است. به نظر می رسد که این نوع قرار گرفتن ممکن است نشان دهنده عملکرد او در اینجا به عنوان یک میلیاردر فناوری باشد - که حرفه خود را به عنوان "قمارباز" به یک نقاش بالقوه پرتره می دهد - و یک ارسال عجیب و غریب برای خود در فیلم پوکر فیس ترتیب می دهد.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

این یکی از زیباترین اجراهای کرو نیست، اما با وجود اضطراب قابل توجهی که شخصیت او، جیک فولی، احساس می کند، احساس راحتی و زندگی می کند. یا ممکن است احساس کند. او کاملاً اجازه نمی دهد، که نکته اصلی عنوان است. فیلم با شخصیت کرو در اوایل نوجوانی شروع می شود و با بهترین دوستش درو، دوچرخه سواری می کند و به سمت چاله شنای محلی می رود. من می توانم اضافه کنم که سوراخ شنای محلی استرالیا است. می دانید، یکی از لبه های صخره است و یک آبشار به آن متصل است. به هر حال، آنجاست که جیک جوان و دوستان جوانش یاد می گیرند که چگونه بازی کنند و چگونه در کارت ها برنده شوند، در سکانسی که در ابتدا تنش ایجاد می کند، اما سپس به این نتیجه می رسد که <<آیا جوان بودن و غافل بودن عالی نیست. جشنی با آهنگ پارتی Indoor Garden Party "جنگ یک روز دیگر".

ژانرهای مختلفی از جمله فیلم ترسناک جدید و فیلم عاشقانه خارجی نیز در نماوا فراهم شده است.

در نهایت به منبع ثروت کنونی فولی می پردازیم: نرم افزار نظارتی که از برنامه های بازی رایانه ای که جیک با دوستانش کار می کرد رشد کرده است. ما همچنین می دانیم که جیک در حال آماده شدن برای بررسی است، زیرا او به ملاقات پسری به نام Shaman Bill (جک تامپسون، بازیگر سرسخت سینمای Down Under) می رود که با جیک در مورد مرگ و میر صحبت می کند و او را با یک سرم حقیقت به بیرون می رود. بعدا بازی کن جیک پس از تبادل نظر با همسر دومش (همچنان که مونتاژ سرم حقیقت نشان داد، همسر اول در یک تصادف رانندگی درگذشت) و دختر نوجوانش، هلیکوپتر به خانه پر از وسایل و هنرهای کمیاب خود رفت تا به سه نفر از دوستان قدیمی خود پیشنهاد دهد. انتخاب: یک ماشین میلیون دلاری بگیرید یا پنج میلیون تراشه در یک مسابقه پوکر ریسک کنید. فقط این یک مسابقه پوکر معمولی نیست.

پخش زنده فوتبال امروز در مسابقات مختلف را نیز میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید.

یکی از دوستان با یکی از اعضای خانواده جیک در روابط بسیار صمیمی دروغگو است. دیگری یک قربانی باج گیری است که جیک را راه اندازی می کند. نقش آفرینی لیام همسورث (که 26 سال از کرو کوچک تر است، که وضعیت بهترین دوران کودکی را کمی بعید می سازد، اما در حال شمارش است) یک معتاد به خودکشی است. و جیک فقط دارویی دارد که این بچه ها را با واقعیت روبرو کند.

فیلم عاشقانه هندی دوبله فارسی و فیلم عاشقانه کره ای دوبله فارسی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

به جز تنظیمات فوق الذکر نیز در بازی است - سه سارق مسلح در راه هستند تا با برخی از آن هنر فرار کنند. فولی و دوستان، همراه با یک دستیار قابل اعتماد و در نهایت توسط درو، که اکنون توسط RZA بازی می شود - بدون لهجه استرالیایی، اما باز هم کسی که در حال شمارش است - در اتاق وحشت خانه می روند. مسلح فقط به یک تپانچه اتوماتیک با یک گلوله در آن (داستان طولانی). بنابراین آنها تصمیم می گیرند منتظر افراد بدهای مسلح تر باشند.

فیلم عاشقانه ترکی دوبله فارسی نیز از دیگر ژانرهایی است که در فیلم های این کشور مورد استقبال قرار میگیرد.

اما اوه، سپس همسر دوم و دختر نوجوان ظاهر می شوند. باید توجه کرد، باید اقدام کرد. <<صورت پوکر>> که توسط کرو و استفن ام. کوتس نوشته شده است، می خواهد در طول مدت کوتاهی که در آن اجرا می شود، چیزهای بسیار متفاوتی باشد. (این یک ساعت و سی و نه دقیقه است، اما تیتراژها بیشتر از یک ساعت و بیست و هشت شروع می شود.) تفکر درام مرگبار، معمای انتقام، تریلر اسارت - همه آنها در اینجا چرخشی پیدا می کنند. و همه اینها با نظریه یکپارچه درباره میلیاردر خوب یا حداقل قابل بازخرید تکمیل شده است. حتی اگر بتوانید لذتی که کرو با تنظیمات دوربین در صحنه های خاص دارد را حس کنید، پوکر فیس به طور همزمان بسیار زیاد است و نه چندان زیاد.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,شنای محلی ,فیلم سینمایی
مشخصات