بگذار تو را پایین بیاورم چون می خواهم.

نکته نگران کننده در مورد نارنیا این است که ممکن است با آن در یک اتاق باشید. ممکن است داخل آن کمد لباس قدیمی باشد. یا این بار در داخل آن نقاشی با موضوع دریایی. آن امواج بسیار واقعی به نظر می رسند. در واقع، لوسی می گوید، آنها تقریباً به نظر می رسند که در حال حرکت هستند. حرف بعدی که می شنویم این است: "من داخل نقاشی هستم!"

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

در واقع او همینطور است و سحر تریدر بر فراز امواج نزدیک می شود. یوستاس، مزاحم پسر عمویش، نابخردانه نقاشی را از روی دیوار بیرون می کشد و آب دریا به سرعت بیرون می زند و اتاق را پر می کند تا جایی که به نظر می رسد در خطر غرق شدن هستند، اما نه، آنها بیرون می آیند و توسط ملوانان کشتی به ناخدای کاسپین نجات می یابند. بن بارنز) که تقریباً به نظر می رسد انتظار آنها را داشته است.

فیلم سرگذشت نارنیا: سفر به طلوع آفتاب، سومین فیلم الهام گرفته از داستان های سی. اس. لوئیس، بار دیگر به خدمات کودکان انگلیسی برای نجات جهان جایگزین نیاز دارد. چگونه جهان ممکن است که مستم مشارکت از یک جهان موازی است، من به فیزیک نظری واگذار می کنم. اگر سوالی نپرسید، سوال نیست.

لوسی (جورجی هنلی)، برادرش ادموند (اسکاندار کینز) و یوستیس جوان (ویل پولتر) در کشتی قایقرانی هیچ سوالی نمی پرسند. علیرغم ماجراجویی هایی که در فیلم های قبلی داشتند، آن ها برای بازگشت به نارنیا خیلی خوشبخت هستند. لوسی و ادموند، که اکنون در اواسط نوجوانی خود هستند، به نظر می رسد که به طور غیرمعمولی آرام هستند که از زندگی روزمره خود دور شوند و در یک کشتی عجیب در دریاهای ناشناخته سوار شوند، اما این بچه ها دست به چنگ می زنند.

فیلم سینمایی هندی و فیلم سینمایی جنگی نیز از آن دست ژانرهایی هستند که بینندگان مختلفی فیلم های مربوط به آن ها را دنبال میکنند.

آنها در جریان وضعیت قرار می گیرند: نارنیا توسط نیروهای شیطانی از جزیره تاریک مرموز تهدید می شود که هیچ کس ندیده است اما همه درباره آن شنیده اند. هفت شمشیر جادویی گم شده به نمایندگی از لردهای تلمار وجود دارد که توسط اصلان شیر (صدای لیام نیسون) به نارنیا داده شده است و باید دوباره گرد هم آیند تا طلسمی که اربابان را زندانی می کند شکسته شود. بدیهی است که این بچه ها می توانند این کار را انجام دهند. یوستاس شاید 7 ساله باشد، اما، هی، بچه را با خود بیاور.

در کشتی یک موش صحرایی کوچک به نام ریپیچیپ (صدای سیمون پگ) وجود دارد. او راست راه می رود، قاطعانه صحبت می کند، مستقیماً در نقش نیمه اجباری Sidekick کوچولو ناز می افتد، قلبی قهرمانانه و شمشیر کوچک بامزه ای دارد که از تکان دادنش ترسی ندارد. اینکه چرا پسر کوچولو هرگز زیر پا گذاشته نشده و له نشده است، توضیحی وجود ندارد.

فیلم عاشقانه جدید و فیلم ترسناک دوبله فارسی نیز از ژانرهایی است که در نماوا به صورت مداوم به روزرسانی میشود و بهترین های این ژانر را میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید.

این یک سفر سخت است. طوفان وجود دارد. یک نبرد وحشتناک با یک هیولای دریایی وجود دارد. هیولا به اندازه ای بزرگ به نظر می رسد که داون تریدر را با دم خود به پایین بفرستد، اما نارنیائی ها غالب می شوند، به ویژه به این دلیل که Reepicheep از دکل ها دور می شود و یک زخم گوشتی بد ایجاد می کند. همانطور که آنها از جزیره ای نارنیان به جزیره ای دیگر در حال حرکت به دنبال شمشیر هستند، یک سری چالش های دیگر با آنها روبرو می شوند، از جمله مه شوم دریا که نگران کننده مانند آنچه در "مه" استیون کینگ وجود دارد.

یک سفر اوج به جزیره تاریک ضروری است و مملو از خطرات است. نصف جیره غذا و آب برای همه سرنشینان! هیچ کس نمی داند چقدر دور است. خوش شانسی که آنها می دانند در کدام جهت حرکت کنند. اگر آنها از جزیره عبور کنند، ممکن است از لبه زمین خارج شوند، در حالی که کلمب در نارنیا وجود نداشته است.

فیلم عاشقانه کره ای و سریال عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

این جزیره که ابتدا از فاصله دور مشاهده شد، به طرز شومی شبیه یک جمجمه به نظر می رسد، با درخشش آتشفشان های احتمالی در چشمان اسکلت آن. جزیره جمجمه به ذهن می رسد. در اینجا سرنوشت نارنیا مهر و موم خواهد شد. به ما گفته می شود این جزیره محل ست و تجسم شر خالص است. من فکر می کنم، از آنجایی که سی. اس. لوئیس کتاب هایش را تمثیل مسیحی در نظر گرفته است، جهنم است. بچه ها و خدمه داون تریدر با آن مقابله می کنند و یوستیس از تبدیل شدن به اژدهایی آتش نفس بسیار خوشحال است.

اگر من بیش از حد در داستان درنگ کرده ام، به این دلیل است که بیشتر آنچه شما دارید یک سری فرصت برای جلوه های ویژه است. شخصیت ها به جای شخصیت، ویژگی ها و خودآگاهی کمی دارند. آنها به خدمت طرحی می آیند، که به ویژه منسجم نیست، یکی پس از دیگری به چیزهای لعنتی تبدیل می شود.

برای تماشای لیگ آلمان به سایت فیلم نماوا پخش زنده مراجعه نمایید.

با این حال، این یک فانتزی ماجراجویانه برای خانواده ها، به ویژه اعضای جوان تر که اصرار بر تداوم ندارند، است. کارگردان Michael Apted ممکن است برای این مواد خیلی خوب باشد، اما او با ذوق حمله می کند. همچنین بازیگران جوان بیش از حد تحت تأثیر کهن الگویی نجیب نیستند. لوسی (که واقعاً رهبر است) می تواند به هری پاتر درس بدهد که چگونه اهمیت خود را کاهش دهد. یک جهان ممکن است در تعادل باشد، اما هی، این فقط یک فیلم است.

میترسم سه بعدی باشه من می گویم بهترین اجرای سه بعدی را که در یکی از این نمایش های اکشن دیده ام دارد. Apted از آن استفاده می کند و توسط آن هدایت نمی شود. سطح نور کم شده است. همیشه به صورت 3 بعدی است. ای کاش می توانستم آن را به صورت دو بعدی ببینم. اگر می توانید سعی کنید.

برای تماشای این فیلم خارجی و دیگر سریال های خارجی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,نارنیا ,جزیره ,وجود ,ممکن ,نماوا ,وجود دارد ,فیلم نماوا ,فیلم سینمایی ,سایت فیلم ,مراجعه نمایید ,فیلم سرگذشت نارنیا ,نماوا مراجعه نمایید ,فیلم نماوا مراجعه
مشخصات