تحلیل فیلم جامعه متمدن

فیلم پر شور و خنده دار و اکشن ندا منظور <<جامعه متمدن>> اولین فیلم بلند جسورانه ای است که طبقه بندی را به چالش می کشد. در هسته خود، درباره قدرت خواهران حمایت کننده است، اما در ادامه به نقد محدودیت های انتظارات فرهنگی، نسلی و جنسیتی بین ضربات بلند و مشت های خوب طراحی شده می پردازد. این یک کمدی اکشن به سبک ادگار رایت است که با تفسیر بین فرهنگی <<مثل بکهام خم شو>>، دینامیک خواهر و برادر <<ن کوچک>> و سرپیچی از یک قهرمان زن جین آستن که مسیری را برای خود حک می کند، ترکیب شده است. اما مهمتر از همه، این زمان لعنتی خوبی در سینما است.

فیلم عاشقانه غمگین خارجی و فیلم های سینمایی در ژانرهای دیگر را در سایت فیلم نماوا تماشا نمایید.

فیلم جامعه متمدن ماجراهای ناگوار ریا (پریا کانسارا) را دنبال می کند، نوجوانی که آرزوی بدلکاری را دارد. پس از مدرسه و معاشرت با دوستان نزدیکش، کلارا (سرافینا به) و آلبا (الا بروکلری)، ریا اغلب اوقات را در جمع خواهر بزرگترش، لنا (ریتو آریا) می گذراند، که مانند هیچ کس دیگری از او حمایت می کند و او را درک می کند. خانواده آنها. لنا به ریا کمک می کند تا شخصیت مبارز خود را تقویت کند، برای یوتیوب ویدیو بسازد و از کناری او را تشویق کند. رابطه نزدیک آن ها تنها چیزی است که در زندگی ریا معنا پیدا می کند - تا اینکه لنا چشم هایش را با سلیم (آکشای خانا)، خواستگاری ثروتمند که او را از پایش می کشد، قفل می کند. وقتی ظن ریا در مورد نیات تاریک خانواده اش برای لنا تایید شد، این به زن بدلکار آینده ما بستگی دارد که روز را نجات دهد و عروسی خواهرش را متوقف کند.

فیلم ترسناک جنی و لیگ برتر انگلیس امشب نیز در سایت فیلم نماوا در دسترس قرار دارد.

منظور که نویسندگی و کارگردانی فیلم جامعه متمدن را بر عهده داشت، با سریال به همان اندازه خنده دار <<ما بانو قطعات هستیم>> شروع به کار کرد که به دنبال تشکیل یک گروه پانک کاملاً نه و مسلمان بود. تدوین سریع، سبک کمدی و دیالوگ های شوخ آمیز نمایش، جوهره چیزی است که <<جامعه مؤدب>> را بسیار درخشان می کند. منظور با چندین همکار <>، از جمله تدوینگر رابی موریسون و طراح صحنه و لباس پی سی ویلیامز، که به طرز درخشانی ن جوانی را که در <<ما بانوی قطعات>> با هم کار می کنند به تصویر می کشند و سطح یکسانی از جزئیات را برای شخصیت های فیلم به ارمغان می آورد، دوباره متحد می شود. "جامعه متمدن."

فیلم عاشقانه هندی و فیلم عاشقانه کره ای نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

از یونیفرم مدرسه گشاد قرمز و خاکستری ریا گرفته تا گروه سنتی سبز و طلایی او در آسیای جنوبی زمانی که او می خواهد روز بزرگ را شکست دهد و با کت و شلوار قهوه ای تمام سرخابی با رقیب خود بجنگد، کار ویلیامز بر حساسیت های منظور تاکید می کند. زیبایی شناسی بصری فیلم، سکانس های اکشن و عناصر کمدی. اشلی کانر، فیلمبردار ("آموزش نادرست کامرون پست"، "مادلین مادلین") به خدمه می پیوندد تا چرخش های پر جنب و جوش پارچه ها را در ضربات وسط هوا به تصویر بکشد، واقعیت شدید ی ها، دعواها، و سکانس های فانتزی را به تصویر بکشد، و از نزدیک در سفر احساسی ریا و لنا.

منظور به عنوان کارگردان و فیلمنامه نویس، از تمام اجزای فیلمش و امکانات آن لذت می برد. فراتر از مبارزات کمیک جکی چان یا مادرشوهر کاملاً شرور راحله (نیمرا بوچا)، چیزهای زیادی بین خطوط در حال رخ دادن است. قهرمان منظور ایده های خودش را در مورد اینکه می خواهد با زندگی اش انجام دهد، دارد، که باعث ناامیدی والدینش شده است، و بحث های آنها همان دردسرهای بسیاری از فرزندان نسل اول و دوم مهاجران است که با توقعات زیادی روبرو هستند. علیرغم ایراداتش، ریا می تواند آنچه را که خواهرش یا خانواده اش انجام نمی دهند، ببیند: چقدر این "سرگردان باهوش" برای لنا اشتباه است. در نمایه برنامه دوستیابی، سلیم مانند یک رویا به نظر می رسد - دکتری با قلب خوب، ظاهری زیبا و مادری مغرور.

فیلم عاشقانه ترکی نیز از دیگر ژانرهایی است که در فیلم های این کشور مورد استقبال قرار میگیرد.

اما همانطور که هر جانبازی از زندگی تندرو می تواند به شما بگوید، همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. علاقه ریا به کارهای کمتر نه مانند دعوا با ظاهر شیک و شیک راحله در تضاد است، و تلاش های او برای کنترل نوجوان این است که او را وادار کند تا از طریق تهدید یک دور عذاب آور اپیلاسیون و دستکاری عاطفی، به یک نسخه مطیع تر نه از خود تبدیل شود. از نظر راحیل، ن چیزی بیش از شرکای بالقوه برای پسرش نیستند، و مبارزه ریا برای آزادی خواهرش فقط یک ماموریت نجات نیست، بلکه سرنگونی نمادین این تعصب محدود و منسوخ است.

فیلم سینمایی دوبله فارسی نیز با دوبله اختصاصی نماوا در سایت و اپلیکیشن این پلتفرم وجود دارد. .

منظور با <<جامعه مؤدب>> سرنوشت خود را می نویسد. او یک ترکیب ی اکشن-کمدی ساخته است که بیشتر درباره عشق خواهرانه است تا عاشقانه یا آپرکات. در این محیط خوش طعم از ژانرها، منظور با حساسیتی ظاهر می شود که منحصر به فرد اوست و تماشای آن هیجان انگیز است. کانسارا، که اولین فیلم بلند خود را نیز انجام داد، حضوری پرانرژی را روی پرده به ارمغان می آورد و طنز بی احترامی و دیالوگ تند منظورور را با نمایشی بی نقص مطابقت می دهد. حتی در گریزترین لحظات، فیلم احساس می کند که انتظارات والدین، فرهنگی و جنسیتی را به عقب می اندازد. مانند لنا، "جامعه متمدن" ما را تشویق می کند تا ریا را تشویق کنیم تا برنده شود و خودش باشد.

برای تماشای این فیلم خارجی و دیگر سریال های خارجی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,منظور ,متمدن ,جامعه ,عاشقانه ,مورد ,جامعه متمدن ,فیلم عاشقانه ,فیلم جامعه ,فیلم نماوا ,سایت فیلم ,فیلم جامعه متمدن
مشخصات