بررسی فیلم یک آدم خوب

<<آدم های آسیب رسان به مردم صدمه می زنند>>، که اغلب در زمینه همدلی یا بخشش استفاده می شود، بیانیه معتبری در مورد چگونگی تکرار الگوها است، مگر اینکه افراد برای درک و تغییر آنها قدم هایی بردارند. اما این نیز درست است که در برخی موارد، فقط افراد آسیب دیده می توانند به سایر افراد آسیب دیده کمک کنند. تجربه زیسته آنها به آنها در به اشتراک گذاشتن آموخته هایشان اعتبار می دهد و به افراد نیازمند نمونه ای ارائه می دهد تا نشان دهد که می توانند بهتر عمل کنند و احساس بهتری داشته باشند.

فیلم عاشقانه غمگین خارجی و فیلم های سینمایی در ژانرهای دیگر را در سایت فیلم نماوا تماشا نمایید.

به همین دلیل است که گروه های حمایتی نقش مهمی در کمک به افرادی که اعتیاد، بیماری، از دست دادن یا تجربه سوء استفاده دارند، ایفا می کنند.

سه نفر که به شدت آسیب دیده اند در فیلم یک آدم خوب به یکدیگر کمک می کنند. زک براف، نویسنده/کارگردان، فیلم را با بازی های مهربان و تاثیرگذار مورگان فریمن و فلورانس پیو گوینده می کند. هر دو نقش شخصیت هایی را بازی می کنند که پس از شکست های ویرانگر با عواقب غم انگیز، برای یافتن راهی به جلو تلاش می کنند.

فیلم ترسناک جنی و لیگ برتر انگلیس امشب نیز در سایت فیلم نماوا در دسترس قرار دارد.

این نسبت به فیلم اولش، <<ایالت باغ>> به طور رسمی متعارف تر است و خوشبختانه نسبت به فیلم دومش <<کاش اینجا بودم>> کمتر خودپسندتر است. <<یک فرد خوب>> از همان حس زیرکانه جزئیات و شخصیتی که در هر دوی آنها مشهود است سود می برد، موضوعات جاه طلبانه اعتیاد، سوء استفاده، ترک، غم و اندوه طاقت فرسا و یافتن راهی برای بخشش نابخشودنی ها، حتی زمانی که به معنای بخشیدن خود باشد. و همانطور که از عنوان پیداست، معنی یک انسان خوب بودن چیست.

فیلم عاشقانه هندی و فیلم عاشقانه کره ای نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

پیو نقش آلیسون را بازی می کند، زن جوانی سبک دل که در امتداد سطح زندگی می رقصد و زیاد به انتخاب هایش فکر نمی کند. او با خوشحالی با ناتان (یک Chinaza Uche بسیار جذاب) نامزد کرده است. او به عنوان نماینده فروش یک شرکت داروسازی پول زیادی به دست می آورد و خود را متقاعد می کند که کارش غیراخلاقی نیست زیرا تنها دارویی که او فشار می آورد برای یک بیماری پوستی تجویز می شود.

فیلم عاشقانه ترکی نیز از دیگر ژانرهایی است که در فیلم های این کشور مورد استقبال قرار میگیرد.

یک روز، آلیسون خواهر و برادر شوهر آینده اش را به شهر می برد تا به او در انتخاب لباس عروس کمک کند. برای چند ثانیه چشمش را از جاده برمی دارد تا نقشه تلفنش را در نزدیکی یک کارگاه ساختمانی ببیند. او نمی تواند از برخورد با یک بیل بکهو جلوگیری کند. آلیسون مجروح می شود و مسافرانش کشته می شوند.

فیلم سینمایی دوبله فارسی نیز با دوبله اختصاصی نماوا در سایت و اپلیکیشن این پلتفرم وجود دارد.

یک سال بعد، دختر نوجوان زوج کشته شده، رایان (بازی دوست داشتنی از سلست اوکانر)، با پدربزرگش، دانیل (مورگان فریمن) زندگی می کند. این تعدیل برای هر دوی آنها چالش برانگیز است زیرا رایان خصمانه است و عمل می کند. آلیسون تمام روز روی کاناپه مادرش در مهی از اعتیاد به اکسی کانتین دراز می کشد و سعی می کند دردهای روحی و جسمی او را بی حس کند. نامزدی او شکسته است. مادرش دایان (مولی شانون) صبرش تمام می شود و پزشکان نسخه های او را قطع می کنند.

آلیسون برای داروهای بیشتر ناامید می شود. دانیل، یک الکلی که یک دهه هوشیار بوده است، آنقدر در برخورد با رایان احساس درماندگی می کند که دوباره به نوشیدن فکر می کند. در عوض، او در مجموعه قطار مدل خود آرامش می یابد، محیطی که کنترل را در دست دارد و حتی می تواند تاریخ خود را همانطور که دوست دارد اتفاق می افتد، بازسازی کند.

فیلمنامه دارای مشکلات ساختاری است و زمان زیادی را صرف اعتیاد می کند که برخی از تحولات و روابط داستانی را با هم تغییر می دهد. این به شاخص هایی که اغلب دیده می شوند متکی است - شخصیتی به آینه نگاه می کند تا بگوید "از تو متنفرم" و ما اهمیت مجموعه قطار مدل را خیلی قبل از توضیح بیش از حد درک می کنیم. اما برخی دیالوگ های تند و بازی های متعهدانه و روشن فکر فریمن و پوگ آن را حفظ می کند. پوگ در هر مرحله از مبارزه آلیسون با اعتیاد به طور قابل توجهی خاص است، خواه او وزوز کند یا "به طرز سعادتمندانه ای بی حس" باشد یا برای گرفتن قرص، سم زدایی یا جایی در این بین عصبانی باشد. در یک صحنه، او با افرادی برخورد می کند که زمانی به آنها از بالا نگاه می کرد، و ما لایه به لایه ای را می بینیم که از احساس او از اینکه او چه کسی است، جدا می شود. در مورد دیگری، او تصمیم می گیرد که می تواند شیمی خود را به اندازه ای کالیبره کند تا یک قرص را نصف کند، و فکر می کند که می تواند مردم را فریب دهد تا فکر کنند او بالا نیست. آن وقت است که او با فریمن برخورد می کند که در آن لحظه بسیار تاثیرگذار در بهترین حالت خود قرار دارد. ما درگیری های او را می بینیم، اما او به آرامی او را تشویق می کند. آنچه آنها را به هم متصل می کند فراتر از دردی است که او برای او ایجاد کرده است. این بودن او در جایی است که او را در مورد استفاده از آن فریب نمی دهد. دنیل و آلیسون به چیزهای ضروری شده اند، و در بهترین لحظاتش، این فیلم نیز همینطور است.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,آلیسون ,مورد ,بازی ,فریمن ,تواند ,فیلم عاشقانه ,آسیب دیده ,قرار دارد ,مورد استقبال ,یافتن راهی
مشخصات