تماشای فیلم بردمن

اولین باری که مایکل کیتون را در فیلم بردمن با لباس های تنومندش می بینیم، از پشت است. شخصیت او که قبلاً یک ستاره سینمای بلند پرواز بود، در رختکن خود در یک تئاتر تاریخی برادوی در موقعیت نیلوفر آبی نشسته است، فقط او در بالای زمین معلق است. غرق در نور خورشید که از پنجره ای باز به داخل می ریزد، آرام به نظر می رسد. اما صدایی در سرش غرغر می کند، غر می زند، او را به طرز عجیبی در مورد مسائل کوچک و بزرگ می خورد.

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف از جمله این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا سر بزنید.

دفعه بعد که کیتون را در فیلم <<مرد پرنده ای>> با لباس های تنومندش می بینیم، او شب ها دیوانه وار در میدان تایمز می دوید و به طور تصادفی خودش را در همان تئاتر در وسط اجرای یک محصول ریموند کارور که در آن بازی می کرد، حبس کرد. نویسندگی و کارگردانی او در بالادست رودخانه ای از گردشگران هشیار، جویندگان امضا، چرخ دستی های غذا و هنرمندان خیابانی شنا می کند. اما با وجود هرج و مرج که او را احاطه کرده است، او هدفمند، رانده شده و برای اولین بار محتوای عجیبی به نظر می رسد.

تماشای انیمیشن جدید دوبله فارسی و دانلود فیلم ترسناک در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

اینها افراطی هایی هستند که کارگردان آلخاندرو جی. ایناریتو با جاه طلبی جسورانه و مهارتی تماشایی در <<مرد پرنده ای>> - که عنوان کامل آن <<مرد پرنده ای یا (فضیلت غیرمنتظره ی جهل)>> است، پیش می رود. او فیلمی ساخته است که هم از نظر فنی حیرت انگیز و در عین حال از لحاظ احساسی غنی، صمیمی و در عین حال عظیم، گزنده و در عین حال گرم، طنزآمیز و در عین حال شیرین است. همچنین این اولین باری است که ایناریتو، کارگردان فیلم های پرمشغله ای مانند <<بابل>> و <<بیوتیفول>>، واقعاً به نظر می رسد که دارد سرگرم می شود.

بسیاری از تماشاگران برای تماشای بهترین فیلم های درام و دانلود جدیدترین فیلم های اکشن به سایت فیلم نماوا مراجعه میکنند.

آن را بسیار سرگرم کننده کنید. <<مرد پرنده ای>> از ابتدا تا انتها یک انفجار کامل است. ترفند اینجا - و این کار بسیار بدی است و به زیبایی کار می کند - این است که ایناریتو این حس را ایجاد کرده است که شما در حال تماشای یک فیلم دو ساعته که همه در یک برداشت گرفته شده اید. ایناریتو با همکاری با فیلمبردار درخشان و مبتکر امانوئل لوبزکی (که امسال برای فیلمبرداری <<جاذبه>> برای دوست نزدیک ایناریتو و کارگردان مکزیکی آلفونسو کوارون برنده اسکار شد)، ظریف ترین و خیره کننده ترین بازی با سیم بالا را ساخته است. و در واقع، قبل از شروع فیلمبرداری، کارگردان عکسی از فیلیپ پتی را برای گروه بازیگرانش فرستاد که در حال راه رفتن روی طناب بین برج های مرکز تجارت جهانی به عنوان الهام بخش بود.

دسته ی دیگری از فیلم ها مانند فیلم جنایی نیز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و به همین منظور بهترین فیلم های جنایی در این دسته بندی قرار گرفته است.

دوربین از طریق نماهای ردیابی بسیار طولانی و پیچیده، از راهروهای باریک، بالا و پایین پله های تنگ و خیابان های شلوغ عبور می کند. برای مکالمات آرام و پروازهای خیال انگیز بین آسمان خراش ها و جادویی-واقع گرایی نزدیک است. موسیقی پرکاشن و پیشران از آنتونیو سانچز، سنگین بر روی طبل و سنج، حال و هوای شگفت انگیز و هیجان انگیزی را در سراسر آن حفظ می کند. مطمئناً، می توانید با دقت نگاه کنید تا ببینید احتمالاً کجای این بریدگی ها اتفاق افتاده است، اما این لذت بخش زیادی را از آن می گیرد. تسلیم شدن در برابر هیجان این تجربه، نکته اصلی است.

پخش زنده رایگان و سریال آکتور را در نماوا تماشا کنید.

به همان اندازه که بازی پرهیجان از کیتون در نقش یک عمر در نقش ریگان تامپسون هیجان انگیز است. این فیلم به دنبال آغاز پرمشغله اولین بازی او در برادوی است که آخرین ضربه او به عظمت است - اگرچه تغییر نفس روی پرده او با بیان ترس هایش و ایجاد شک دائمی در خود کمک چندانی نمی کند. بله، آگاهانه سرگرم کننده است که کیتون، که بیش از 20 سال پیش به عنوان یک ابرقهرمان به اوج خود رسید، در نقش بازیگری بازی می کند که بیش از 20 سال پیش به عنوان یک ابرقهرمان به اوج خود رسیده است. اگرچه من با خوشحالی استدلال می کنم که بتمن کیتون برای تیم برتون در سال 1989، اجرای قطعی این شخصیت نمادین است - اما این یک <<مکالمه دیگر برای زمان دیگری>> است.

یا آن؟ در حالی که <<مرد پرنده ای>> در دنیای واقعی خودش وجود دارد، اما از منظر فرهنگ پاپ در این زمان و مکان است، با ارجاع به دیگر بازیگران واقعی مانند رابرت داونی جونیور و مایکل فاسبندر که موفقیت عظیمی را در زمانی که تجربه کرده اند. آنها لباس های ابرقهرمانی را بر تن کرده اند. فیلمنامه ایناریتو، نیکلاس جیاکوبون، الکساندر دینلاریس و آرماندو بو هوشمندانه متا است بدون اینکه خیلی ناز و از خود راضی باشد.

کیتون کمی با شخصیت خود بازی می کند - و همچنین تصدیق می کند که حرفه اش در سال های اخیر چقدر آرام بوده است - اما دیدن او در فرم چاشنی لذت خود را به همراه دارد. او هنوز بیش از حد کلامی و بازیگوش است و هنوز هم می تواند در زایمان خود سرگرم کننده باشد، اما یک غم و اندوه و حتی یک استیصال در این ترکیب وجود دارد که به شدت دردناک است.

همچنین ادوارد نورتون در نقش مایک شاینر با شهرت واقعی خود روبرو می شود، بازیگر درخشان اما بدنام دمدمی مزاجی که در نقش همبازی ریگان نقش آفرینی می کند درست زمانی که پیش نمایش های تولید عاشقانه او <> آغاز می شود. ما در مورد عشق صحبت می کنیم.>> نورتون که در طول سال ها با بار سختی و سخت گیری آمده است، تعادل مناسبی بین تکبر و صداقت پیدا می کند.

علاوه بر این، آنها به یکدیگر نیاز دارند، همانطور که در روزهای منتهی به شب افتتاحیه می یابند. همه آنها به یکدیگر نیاز دارند. ایناریتو بازیگران فوق العاده ای را جمع آوری کرده است و خواسته های فنی مضحکی از آن ها مطرح کرده است، با این حال همه آن ها بیش از حد به این موقعیت دست یافته اند و از شانس درخشش لذت برده اند.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,است، ,تماشای ,کرده ,بازی ,ایناریتو ,سرگرم کننده ,سایت فیلم ,فیلم نماوا ,فیلم بردمن ,قرار گرفته
مشخصات