سیلوستر استالونه در فیلم تولسا کینگ جذاب پارامونت بازی می کند

دوایت "ژنرال" مانفردی (سیلوستر استالونه) 25 سال گذشته را در زندان گذرانده است و پاییز را برای دوستانش در مافیای نیویورک می پذیرد. او آدم ربایی نیست؛ او می تواند دهانش را ببندد، ورزش کند و به خواندنش (فاوست، شکسپیر، قوانین طبیعت انسان نوشته رابرت گرین) کمک کند، در حالی که منتظر است تا پاداش وفاداری اش را درو کند. اسلی با صدای نیش غرغر می کند: <<من با این زندگی ازدواج کردم و می خواهم ببینم که آیا دوباره ازدواجم کرد یا خیر.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

اما خروج او از ماهیتابه او را مستقیماً به داخل آتش می برد: پسر دون به جای اینکه جایگاه سابقش را در سازمان بگیرد، جای او را به عنوان کاپو گرفته است. آنها او را می فرستند تا عملیات جنایی را در یک مرز کاملاً جدید آغاز کند: تولسا، اوکلاهاما. ممکن است بگویند (البته با انگشتان فشرده) در آن ها از تپه ها طلا وجود دارد، اما برای دوایت، این احساس به نظر می رسد که او را به چراگاه می برند. هرچند مهم نیست؛ اگر چیزی وجود داشته باشد که دوایت در آن خوب باشد، در حال انطباق است. خوب، آن و شکستن جمجمه.

ژانرهای مختلفی از جمله فیلم ترسناک جدید و فیلم عاشقانه خارجی نیز در نماوا فراهم شده است.

در مورد فیلم تولسا کینگ، تیلور شریدان چیزهای زیادی وجود دارد - واضح است که گام بعدی او در نقشه اش برای تسلط بر جمعیت شناسی صندلی راحتی پس از درام وسترن فوق العاده اش "Yellowstone" است. بیشتر آن در لحن روشن و جوشانش نهفته است، با جذابیت مرد عاقل در سرزمین غریب چیزی مانند <<کوتاه شو>> (کتاب، فیلم، و برنامه تلویزیونی). وقتی دوایت به تولسا می رسد، از فرودگاه خارج می شود تا بلافاصله ملخ <<بزرگتر از خروس>> به صورتش کوبیده شود. مهم نیست، با تمام دقت در صحبت کردنش، مدت زیادی نمی گذرد که راننده او (تایسون جی ویل) به دستیار سابق او تبدیل می شود، زیرا او یک داروخانه محلی علف های هرز (که توسط بودی فاصله دار مارتین استار اداره می شود) را تکان می دهد تا اولین محافظت خود را آغاز کند. راکت پولشویی با همه شاخص ها، تولسا احتمالاً نمی توانست او را ببیند.

پخش زنده فوتبال امروز در مسابقات مختلف را نیز میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید.

مطمئناً در دو اپیزود اول بارقه هایی از تهدیدها وجود دارد و زمانی فرا می رسد که دوایت نمی تواند در موقعیتی غوغا کند یا راهش را رد کند. همانطور که صحنه لحظه آخری با شخصیت مکس کازلا که قبلاً معرفی نشده بود نشان می دهد، او ممکن است تنها بازی مافیایی در شهر نباشد. و علاوه بر این، در اولین شب بیرون رفتن، دوایت با یک ساقدوش مطلقه (آندریا ساویج) می خوابد که معلوم می شود یک مامور ATF است. اما در حال حاضر، شریدان و ترنس وینتر، مجری برنامه ("امپراتوری تخته واک") راضی هستند که به ما اجازه دهند از تماشای استالونه کار خود را در یک آب و هوای کاملاً ناآشنا: غرب لذت ببریم.

فیلم عاشقانه هندی دوبله فارسی و فیلم عاشقانه کره ای دوبله فارسی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

وقتی <<تولسا کینگ>> چشمک می زند و کمدی می شناسد، تبدیل به یک باندبازی می شود. استالونه، علی رغم تمام تلاش های ناموفقش برای بازی در کمدی های صریح ("Rhinestone"، "Stop! or My Mom Will Shoot") زمانی که بخواهد واقعاً بامزه باشد. دوایت یک مجرای عالی برای ترکیب خاص خود از پرخاشگری دوست داشتنی است، مانند شخصیت جو پشی از <<رفقای خوب>> اگر قد او به همان اندازه که واقعاً می خواست باشد. او سریع صحبت می کند (خوب، سریع برای Sly) و در لبه چاقو دوستانی پیدا می کند و صحنه های بعد صحنه را برای گرم کردن یا پوشاندن لباس های گروه شخصیت های سریال می گذراند.

مسلماً برای مردی مانند استالونه که ماهیت جهان وطنی درک شده زندگی قرن بیست و یکم را می خواند، جذابیت خاصی از حالت قرمز وجود دارد. دوایت مردی است نه فقط خارج از فضا، بلکه زمان. او که یک ربع قرن را در خانه بزرگ گذرانده است، گیج شده است از برنامه های گوشی های هوشمند، علف های هرز قانونی و همه این ضمایر لعنتی. او پس از اینکه تصادفاً در صندلی عقب ماشین بلند شد به بودی اعتراف می کند: <<من احساس می کنم ریپ ون وینکل هستم.

فیلم عاشقانه ترکی دوبله فارسی نیز از دیگر ژانرهایی است که در فیلم های این کشور مورد استقبال قرار میگیرد.

اما این لحظات نادرستی ی به عنوان سرزنش پیشرفت های جامعه خوانده نمی شود، نه آن گونه که یک طرفدار معمولی "Yellowstone" ممکن است به آنها پاسخ دهد. در عوض، دوایت در مورد جایگاه خود در جهان گیج و گم شده است - در مورد سال هایی که برای مربی ای که با تبعید به او جبران می کند یا دختری که دیگر با او صحبت نمی کند قربانی کرد. او مردی است که با شرایطش بیگانه شده است و مجبور است خود را در دنیایی بازسازی کند که دیگر ارزش هایش را ندارد.

این دوایت است، و همچنین استالونه: تلویزیون، به نظر می رسد، تولسا اوست، و افسانه بزرگ صفحه نمایش آگاهانه در محدوده های جدیدش جولان می دهد. اما پیرمرد 76 ساله هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهد و در صفحه نمایش کوچک، حتی بزرگتر از قبل به نظر می رسد. زیر قلم وینتر و شریدان، <<تولس کینگ>> هم درام مافیایی و هم وسترن است، اسلای جایی بین چیلی پالمر و ایتان ادواردز جان وین در <<جستجویان>> نشسته است.

این فضای مناسبی است که او می تواند آن را اشغال کند، هم به عنوان ستاره اکشن سالخورده و هم به عنوان بازیگر شخصیت باهوش. نمایش اطراف او گهگاه برای ادامه دادن تلاش می کند - گرت هدلاند، دانا دیلینی و آنابلا سیورا به سختی حضور دارند، علیرغم اینکه فضای قابل توجهی در تیتراژ و مطالب مطبوعاتی اشغال می کنند. اما ارزش این را دارد که بمانیم تا ببینیم آن ها چه نقشی در جالب ترین سفر Sly به سمت غروب خواهند داشت.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

سیلوستر استالونه
مشخصات