سریال برتر ساخته شی سرانو و مایکل شور به طرز خنده داری مردانگی را بررسی می کند

کمدی جدید آمازون فریوی "پریمو" بر اساس زندگی شی سرانو ساخته شده است. آلوم رینگر، نویسنده دو بار پرفروش نیویورک تایمز، و نویسنده مشهور توییتر که اغلب خود را "فقط یک مکزیکی با اتصال به اینترنت" توصیف می کند، این نمایش را ایجاد کرد و گروهی از افراد سنگین وزن هالیوود را برای حمایت از او، از جمله مدیران اجرایی، آورد. تهیه کننده مایک شور (<<مکان خوب>>، <<پارک ها و تفریح>>) و کارگردان ملیسا فومرو (ستاره <<بروکلین ناین ناین>>، <<بلاک باستر>>).

سریال برتر زمانی اتفاق می افتد که قهرمان ما، رافا گونزالس (ایگناسیو دیاز-سیلوریو)، فقط یک بچه دبیرستانی است و سؤال اصلی سریال این است که رافا چه نوع مردی خواهد بود. او مطمئناً نمونه های زیادی دارد که مجردش دریا (کریستینا ویدال) و پنج عمویش در خانواده ای صمیمی از گوفله ها بزرگ شد.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

ببینید، هر یک از تیوها برداشت متفاوتی از مرد بودن دارند. جی (جاناتان مدینه)، تنها عمویی که متاهل است و به کار بدنی و تأمین مخارج خانواده اش اعتقاد دارد، مسئول بدخلق است. او ممکن است بیشترین سنگ ریزه ها را در صدایش داشته باشد، اما وقتی به این فکر می کند که چقدر همسرش را دوست دارد، مرتب اشک می ریزد. سپس موندو (افرین ویلا)، یک هیپی مخالف درگیری است که مجسمه های فالیک را در بازار کشاورزان می فروشد و خرد تازه ای را بیرون می دهد. سه برادر دیگر در وسط قرار دارند و هویت بانکدار، جانباز و خرده جنایتکار مربوطه خود را اشغال کرده و مشکل می سازند.

سریال برتر با این شخصیت ها، احمقانه ها، تناقض ها و غم انگیز بودن آن ها خنده های زیادی می گیرد. اما موفقیت نمایش در لطافت آشکاری است که به خانواده گونزالس تعمیم می دهد و به هر یک از اعضا این امکان را می دهد تا بیش از یک تیپ باشند و از پیوندهایشان شادی کنند.

فیلم سینمایی هندی و فیلم سینمایی جنگی نیز از آن دست ژانرهایی هستند که بینندگان مختلفی فیلم های مربوط به آن ها را دنبال میکنند.

رافا در مرکز قرار دارد که در 16 سالگی سعی می کند هویت های متفاوتی پیدا کند تا بفهمد کیست. او شدیداً می خواهد میا (استاکیا لین واشنگتن) را تحت تأثیر قرار دهد و بسته به آنچه که نیاز دارد به عموی دیگری برای مشاوره می رود: کمک برای ایجاد تأثیر خوب بر پدر نظامی اش، دسترسی به یک ماشین شیرین، یا (وارد کردن و) خارج شدن از آن. مشکل.

در جایی که یک نمایش کمتر ممکن است با یک شخصیت مرد که به سختی تلاش می کند تا یک دختر را تحت تاثیر قرار دهد، احساس ناراحتی می کند، "پریمو" از آن دام ها اجتناب می کند. تا حدی، این به لطف بی گناهی رافا است. این نسخه جداشده از دبیرستان نیست که در نمایش های مختلف از <<ریوردیل>> تا <<چراغ های >> می بینیم، بلکه یک داستان شیرین دوران بلوغ است. همچنین میا یک شی نیست بلکه شخص جالب خودش است. او یک جنگجوی نظامی سالم و مهربان است که عاشق دث متال است. او حاوی انبوهی است.

فیلم عاشقانه جدید و فیلم ترسناک دوبله فارسی نیز از ژانرهایی است که در نماوا به صورت مداوم به روزرسانی میشود و بهترین های این ژانر را میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید.

به همین ترتیب، دریا، مادر رافا، یک انسان کامل است و کسی است که می داند وقتی نیاز به راهنمایی واقعی دارد، به سراغ او برود. او در صورت نیاز تنبیه می کند، و در حالی که به وضوح سنگ همه افراد است، به همان اندازه احمق، فیزیکی و بیش از حد دیگران است.

نتیجه یک نمایش متعادل است که در عین به تصویر کشیدن یک نادر تلویزیونی واقعی، خنده واقعی را ارائه می دهد: خانواده چیکانو. سر و صدای زیادی در مورد عدم نمایش Latinx روی صفحه وجود دارد، اما پیشرفت زیادی نداشته است. همه اینها فشار بی موردی را بر هر نمایش لاتینکسی که منتشر می شود وارد می کند.

خوشبختانه، سریال برتر احساس می کند واقعی است، خاص به دیدگاه خود، در حالی که برای همه قابل دسترسی است. با تماشای آن، احساس می کردم برخی از آن مکالمات را با خانواده و دوستان مکزیکی-آمریکایی ام انجام داده ام، اگرچه، البته، برخی از جزئیات متفاوت است. و در حالی که ممکن است گرینگوها به طور کامل درک نکنند که متهم شدن دریا به آشپزی وحشتناک چقدر مهم است، اما همه می توانند شوخ طبع مبادله مخفیانه مواد او را داشته باشند، نه به شوخی های کوچک در مورد اینکه اگر واقعاً او را بخورید چه اتفاقی می افتد. غذای مکزیکی.

فیلم عاشقانه کره ای و سریال عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

این ضرب المثل قدیمی است که آنچه خاص است نیز جهانی است. و <<پریمو>> با آن سرگرم می شود و با صدایی آشنا برای دنبال کنندگان توییتر سرانو صحبت می کند - کسی که به چیکانو بودنش افتخار می کند، سریع می خندد و با مهربانی اساسی عمل می کند. سرانو قبل از اینکه نویسنده شود معلم دبیرستانی بود، و به راحتی می توان این ذهنیت را در <<پریمو>> نیز دید - نمایشی است که می خواهد همه موفق شوند و می داند که اگر قرار باشد به ساختن کمک کند نمی تواند خودش را خیلی جدی بگیرد. که اتفاق بیفتد.

برای تماشای لیگ آلمان به سایت فیلم نماوا پخش زنده مراجعه نمایید.

و موفق می شود، نمایشی گرم و خنده دار ارائه می دهد که هرگز شوخی بعدی یا دلیل کنار هم بودن همه شخصیت های دیوانه اش را فراموش نمی کند - اینجا، پیوندهای خانوادگی عشق. و چه چیزی برای نمایش بهتر از آن ایجاد می کند؟

برای تماشای این فیلم خارجی و دیگر سریال های خارجی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,نمایش ,سریال ,خانواده ,نماوا ,برتر ,سریال برتر ,فیلم نماوا ,سایت فیلم ,فیلم سینمایی ,مراجعه نمایید ,نماوا مراجعه نمایید ,فیلم نماوا مراجعه
مشخصات