فیلم مرد مورچه ای و زنبورک: کوانتومانیا

شعار ناگفته فیلم های <<مرد مورچه ای>> <<کوچک فکر کن>> است که به طور متناقضی آن را از سایر بخش های دنیای سینمایی مارول که به سمت بزرگ تر شدن گرایش دارند، جدا کرده است. فیلم مرد مورچه ای و زنبورک: کوانتومانیا با کوچک کردن Ant-Man/Scott Lange (پل راد) و دیگر شخصیت های اصلی به اندازه زیر اتمی ده دقیقه بعد از داستان و فرستادن آنها به قلمرو کوانتومی با این ایده بازی می کند. به نظر می رسد که پاندورا جیمز کامرون دوباره به عنوان جلد یک آلبوم تلفیقی جاز دهه 1970 طراحی شده است، و آنها را تا پایان فیلم در آنجا نگه می دارد، زیرا آنها با یک ابرشرور تبعیدی به نام کانگ (جاناتان میجرز) مبارزه می کنند. نتیجه به طور همزمان بزرگترین و کوچکترین فیلم Ant-Man است، یک ترفند خوب.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

آیا دیدن آن ضروری است؟ نه - ساعت وسط به روش ساده و آسان ثبت شده "مرد مورچه ای" سرگرم کننده است. پیتون رید، کارگردان بازگشته و جف لاونس، فیلمنامه نویس، به شخصیت ها اجازه می دهند تا در قلمرو کوانتومی پرسه بزنند، که مانند نسخه ای علمی-تخیلی روان گردان از آن جنگل ها در سریال های دهه 1930 است که در آن یک کاوشگر غربی بی خبر، یک ژست را به اشتباه تعبیر می کند و یک قبیله محلی را عصبانی می کند، یا توسط یک فیل در رودخانه غوطه ور می شوند، یا از خوردن گوشت مار غافلگیر می شوند تا زمانی که نیش می زنند و متوجه می شوند که طعم آن شبیه مرغ است.

فیلم سینمایی هندی و فیلم سینمایی جنگی نیز از آن دست ژانرهایی هستند که بینندگان مختلفی فیلم های مربوط به آن ها را دنبال میکنند.

در اینجا، این قبیله شامل یک پسر با چراغ قوه برای سر و یکی با بدنی شفاف و ژلاتینی است که به تعداد "سوراخ" انسان ها وسواس دارد (اوج کمدی اجرای راد مکثی است که او در حالی که اسکات در سرش می شمرد. و یک تله پات (ویلیام جکسون هارپر) که نفرین شده است که دائماً افکار عجیب و غریب و/یا کثیفی را که در ذهن دیگران می چرخد می شنود. به جای فیل ها، خانه هایی وجود دارند که به نظر می رسد خانه فرد فلینت استون با پسر خمیر پیبری جفت می شود و این خانه ها زنده هستند و می توانند در جنگ راه بروند و از خود دفاع کنند. همچنین ات ژلاتینی و سایر موجودات، درختچه ها و درختان با الگوبرداری از قارچ ها و گلسنگ ها و یک چیز میتوکندری مانند گودزیلا وجود دارد.

فیلم عاشقانه جدید و فیلم ترسناک دوبله فارسی نیز از ژانرهایی است که در نماوا به صورت مداوم به روزرسانی میشود و بهترین های این ژانر را میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید

همه آنها ظاهراً بر اساس عکس های "جهان های کوچک" با سطوح بزرگنمایی متفاوت الگوبرداری شده اند. اینکه طراحان این چیزهای میکروسکوپی و زیراتمی را به دلیل "کوچک بودن" گروه بندی کرده اند، بخشی از سرگرمی است. این مانند چیزی است که یک بچه برای یک نمایشگاه علمی دور هم جمع کرده است، به این امید که جذابیت محض جبران نداشتن محتوای علمی واقعی باشد. حیف که، با همه شوخی های سرگرم کننده اش، جهان روی صفحه بیشتر شبیه محافظ صفحه نمایش مارول است. بیل پوپ که فیلم های <<ماتریکس>> و چندین فیلم سام ریمی و ادگار رایت را فیلم برداری کرد، فیلمبردار این فیلم است، اما نه آن قدر که متوجه شوید. یک فیلمبردار (یا کارگردان - حتی رایان کوگلر به نظر می رسد توسط مارول دست و پا زده شده است) کار زیادی برای نشان دادن شخصیت فردی در این پروژه ها انجام نمی دهد، در حالی که بسیاری از زمان اجرا توسط شرکت های جلوه سازی از قبل تجسم شده است. و زمانی که رئیس استودیو مارول، کوین فایج، که به نظر می رسد مصمم است هنر را به حداقل برساند، از ترس از بین بردن ماشین محتوا، از قلم وتوی زیبایی شناختی استفاده می کند.

فیلم عاشقانه کره ای و سریال عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

در مورد کانگ: او همان چیزی است که علاقه مندان به ژانر آن را "تجدید مجدد" می نامند. سازندگان فیلم به او نیاز دارند که یک شرور ترسناک و قدرتمند باشد (او در اصل تانوس در یک بسته بندی جدید است: یک دیوانه نسل کشی) و در این فیلم معرفی شود تا بتواند به سرعت به عنوان بد بزرگ برای تیم بعدی انتقام جویان معرفی شود. بالا اما آنها همچنین باید توضیح دهند که چرا جانت ون داین (میشل فایفر)، همسر سابق مرد مورچه ای اصلی هنک پیم (مایکل داگلاس) که به مدت 30 سال در قلمرو کوانتومی گیر افتاده بود، هرگز به کسی از کانگ اشاره نکرد.

برای تماشای لیگ آلمان به سایت فیلم نماوا پخش زنده مراجعه نمایید.

پاسخ قانع کننده نیست، علیرغم اینکه فایفر همه چیز را فروخته است. اما این یک فیلم کمیک است، بنابراین باید با آن رول شوید. فایفر، دست کم، کارهای زیادی در پیشبرد طرح و پرداختن به شکاف های داستان گویی انجام می دهد. در همین حال، متأسفانه، امید Evangeline Lilly، با نام مستعار The Wasp، فقط به نظر می رسد که وجود دارد. او حضور دارد و درگیر است، اما تاثیر چندانی نمی گذارد. (البته از نظر روایی، او توسط Cassie تحت الشعاع قرار گرفته است: آخرین مورد بیشتر فیلم Pyms بود، و این فیلم عمدتاً در مورد اسکات و کاسی است که اکنون یک نوجوان با لباس فوق العاده خودش است و کاترین نیوتن آن را بازی می کند. آنها هنوز هم توانستند به مایکل داگلاس نکات خوب زیادی بدهند.)

کانگ یک شخصیت ضعیف است - او بد است، دیوانه است، او یک نابغه است، او می خواهد از قلمرو کوانتومی فرار کند و تقریباً همین است. تنها کارهای زیادی وجود دارد که بازیگران یا فیلمسازان می توانند انجام دهند تا او را ترسناک جلوه دهند. فیلم آن اعصاب (یا شاید اجازه استودیو؟) را ندارد که لبخند را از روی صورت تماشاگر پاک کند، مثلاً آخرین اکت <<انتقام جویان: جنگ بی نهایت>> یا ساعت میانی <<ایندیانا جونز و>> معبد عذاب." یک صحنه کوتاه وجود دارد که در آن کانگ اسکات را متقاعد می کند تا از توانایی های ی خود برای سرقت معادل این فیلم از حلقه قدرت یا سنگ بی نهایت یا جعبه مادر با تهدید به قتل کسی در مقابل او استفاده کند، سپس اسکات را مجبور می کند تا مرگ او را برای همیشه تجربه کند.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,است، ,وجود ,سینمایی ,کانگ ,مورچه ,فیلم سینمایی ,وجود دارد ,قلمرو کوانتومی ,زنبورک کوانتومانیا ,سایت فیلم
مشخصات