فیلم امپراطوری روشنایی

فیلم امپراطوری روشنایی عنوانی باشکوه برای درام شخصیتی جدید و صمیمی سام مندز است که کمی تاریک و بدون تمرکز شروع می شود و با رها شدن، واضح تر و روشن تر می شود.

جدیدترین سریال منتشر شده، سریال آکتور و پخش زنده فوتبال را در نماوا تماشا کنید.

داستان در پاییز و زمستان 1980-1981 در شهر ساحلی مارگیت، کنت، حول یک سالن تئاتر آرت دکو با دو پرده می گذرد که فیلم هایی را نشان می دهد که در آن زمان جدید بودند (از جمله <<گاو خشمگین>>، <<جنون به هم بزنید، "و "9 تا 5") و این تخیل مندس جوان را تغذیه کرد که بخش هایی از فیلمنامه را بر اساس دوران جوانی خود بنا کرد. نتیجه به نظر می رسد که انگار قرار است به طور کامل یکی دیگر از فیلم های <<ببین، جادوی فیلم ها>> باشد (حداقل سالی چند مورد از آن ها را می گیریم؛ رای دهندگان جوایز سینمایی مانند آن ها) و همچنین یک شبه خاطرات که قرار می دهد یک قاب جدید پیرامون کار یک کارگردان تثبیت شده (اخیراً چندین مورد از آن ها نیز وجود داشته است؛ گاهی اوقات آنها همان فیلم هستند).

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف از جمله این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا سر بزنید.

و در یک سوم اول <<امپراتوری نور>> نشانه های هشداردهنده زیادی وجود دارد که نشان می دهد فیلم چیزی جز یک کمپین اسکار برای خودش نخواهد بود. یک پروژکتوری با بازی توبی جونز وجود دارد که نشان می دهد پروژکتور چگونه کار می کند و در مورد تداوم بینایی و اینکه چگونه نور می تواند تاریکی را مسدود کند صحبت می کند. شخصیت های مختلف مدام از قهرمان، هیلاری اسمال (اولیویا کولمن) مدیر وظیفه تنها و معتاد به کار می خواهند که هر چند وقت یک بار در سالن بنشیند و اجازه دهد سینما او را از بدبختی هایش دور کند.

تماشای انیمیشن جدید دوبله فارسی و دانلود فیلم ترسناک در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

مندز و فیلمبردارش راجر دیکینز از شکل صفحه نمایش پانوراما برای تأکید بر چگونگی شکل گیری زندگی های معمولی در منظره ای از تاریخ استفاده می کنند که چهره های کوچک در پیش زمینه آن نمی توانند به طور کامل درک کنند. مشکل اینجاست که در ابتدا همه شخصیت ها Small نوشته می شوند، نه فقط هیلاری: مجسمه هایی از <<مردم عادی>> که اگر اجراکنندگان از طریق زبان بدن و لحن به آن ها جان نمی دادند، و اگر مندز و دیکینز این کار را نمی کردند، تحقیرآمیز به نظر می رسیدند. آنها را با چنین دقتی قاب نکنید و روشن نکنید.

دسته ی دیگری از فیلم ها مانند فیلم جنایی نیز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و به همین منظور بهترین فیلم های جنایی در این دسته بندی قرار گرفته است.

ما هیلاری غمگین را می بینیم که خودش را جمع می کند تا با کارکنان شوخی کند، با رئیس متاهلش آقای الیس (کالین فرث) یک برخورد جنسی پنهانی و تحقیرآمیز داشته است، تنها غذا می خورد و تنها راه می رود و در آپارتمانش تنها می نشیند، و به پایین می رود وان و زیر آب ماندن (بیان ژست آرزوی خودکشی). جدیدترین کارآموز او، یک مرد جوان سیاه پوست دوست داشتنی و خوش تیپ به نام استفن (مایکل وارد)، آنقدر قوی با او ارتباط برقرار می کند که می دانیم یک رابطه جوان کننده (هر چند نامناسب) در محل کار دقیقاً در گوشه و کنار است. وارد انرژی سیدنی پواتیه اوایل دهه 1960 را به نقش می بخشد: شخصیت جذاب و شوخ طبع است و برای هر کاری بازی می کند، اما در مورد اینکه انگلستان پس از تاچر چگونه وحشیانه با افرادی مانند او رفتار می کند عاقلانه است.

بهترین فیلم های خانوادگی خارجی را نیز میتوانید در بخش اختصاصی نماوا پیدا کنید.

اما او برای مدت طولانی یک انتزاع باقی می ماند، تا جایی که به نظر می رسد فیلم او را بیشتر به عنوان یک وسیله داستانی (یا بره قربانی) می سازد تا یک مرد. این فیلم با القای عذاب قریب الوقوع استفان می لرزد، و دیالوگ به حوادث نژادی اخیر اشاره می کند. اما مندز خشم، ترس و پریشانی خود را با همان نگاه گسسته ای نشان می دهد که هیلاری را با دیدن اسکین هدهایی که استفن را در پیاده رو عذاب می دهند، منجمد می کند. در اینجا نیز مانند سایر قسمت های فیلم، داستان سرایی به هم ریخته است. و به نظر می رسد کمتر آسان گیرانه است (به شیوه یک فیلم <<پاتوق>>) تا اینکه تمایل به انحراف برای اهداف شعاری داشته باشد. نمی توانید تشخیص دهید که آیا صحنه ای ظاهری است یا زیرنویس شده یا مسطح به نظر می رسد، زیرا فیلم نمی خواهد خیلی زود به شما چیزی بدهد، یا اینکه یکی از آن فیلم هایی است که نمی تواند تصمیم بگیرد با خودش چه کند.

بهترین فیلم های کره ای و فیلم های جدید نیز از دسته هایی هستند که میتوان در نماوا جستجو کرد.

اما در نهایت <<امپراتوری نور>> شیار خود را پیدا کرده و در آن می ماند. تحول مثبت آنقدر ناگهانی و قطعی است که ممکن است شما را متعجب کند که چرا فیلم تمام کارت های روایی و شخصیت پردازی مهم خود را در چند دقیقه اول روی میز قرار نداده و به چیزی که جالب است نپرد: تنش بین تعهد اجتماعی برای کمک کردن. افرادی که مشکل دارند یا نیازمند هستند، در مقابل آسیب های جانبی که معمولاً زمانی اتفاق می افتد که کمک کنندگان متوجه نمی شوند که اجبارهای خودشان نیز در این میان وجود دارد.

بسیاری از تماشاگران برای تماشای بهترین فیلم های درام و دانلود جدیدترین فیلم های اکشن به سایت فیلم نماوا مراجعه میکنند.

بخش هایی از جزئیات بیوگرافی در چند صحنه اول ارائه می شود، اما تا زمانی که (خیلی زیاد) بعداً با حساسیت و جزئیات مورد بررسی قرار نگیرید. هیلاری، برای مثال، لیتیوم مصرف می کند و باید یک سال قبل از کار به مرخصی پزشکی می رفت. بدون ارائه فوری و لایه ای این عوامل، بسیاری از صحنه های اولیه به عنوان خلاصه ای از کلیشه های فیلم بانوی مجرد غمگین خوانده می شوند. استفن، به همین ترتیب، آن شخصیت باهوش اما مبهم Nice Outsider Who's Too Good for This World نیست که فیلم به ما اجازه می دهد فکر کنیم او هست. مهم ترین فرد در زندگی او مادرش است، یک والد مجرد معتاد به کار که ده ها سال پرستار بوده و به پسرش یاد داده است که او برای شفای موجودات زخمی (مانند کبوتری با بال شکسته که از آن مراقبت می کند، یک اام اخلاقی دارد. صحنه اولیه با هیلاری).

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,امپراطوری روشنایی ,فیلم امپراطوری ,فیلم امپراطوری روشنایی
مشخصات