نقد و بررسی سریال مامور شب- این تریلر ی پرپیچ و خم ظریف تر از شیک است

نقش آفرینی عالی، کشتار فراوان و توطئه ای آرام درباره یک مامور اف بی آی که روزهایش را در انتظار زنگ زدن خط تلفن می گذراند. شما نمی توانید از یک نمایش جاسوسی بیشتر درخواست کنید.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

مامور شب یک تریلر ی است که بر اساس فیلم مهیج ی متیو کویرک در سال 2012 به همین نام ساخته شده است و درباره یک مامور شب است که درگیر برخی از هیجانات ی می شود. می شنوم که می پرسی مامور شب چیست؟ خب، در این مورد، او یک مامور اف بی آی به نام پیتر ساترلند (گابریل باسو) است که یک دسته جوی معمولی را از بمبی در قطار مترو نجات می دهد. به دلایلی، او را در زیرزمین کاخ سفید روی میز می گذارند و در حالی که منتظر تلفن کمکی است که ماموران مخفی می توانند با آن تماس بگیرند تا به قدرت ها اطلاع دهند که در مشکل هستند، مدیریت می کند.

فیلم سینمایی هندی و فیلم سینمایی جنگی نیز از آن دست ژانرهایی هستند که بینندگان مختلفی فیلم های مربوط به آن ها را دنبال میکنند.

اما آن تلفن لعنتی هرگز زنگ نمی خورد. پیتر ادمین خود را با وجدان انجام می دهد، اما می دانید که او در دل او هیجان هایی را می خواهد - شاید حتی ماهیت ی داشته باشد.

از شانس و اقبال، در سرتاسر شهر، یک زن و شوهر (حرفه ای و عاشقانه) از ماموران مخفی در مشکل هستند. درست قبل از اینکه مجبور شوند برای جان خود بجنگند - اما درست بعد از اینکه می شنویم آنها در مورد یک خال احتمالی روسی در کاخ سفید زمزمه می کنند - خواهرزاده خود رز لارکین (لوسیان بوکانان) را به تلفنی در پایین خیابان می فرستند تا تماس بگیرد. بله. تلفن! تلفن!

در حالی که عاشقان مخفی ما کشته می شوند، رئیس دفتر رئیس جمهور، دایان فار (هنگ چاو)، پیتر را مسئول حفظ امنیت رز می کند. او می گوید: <<اگر او با شماره شما تماس گرفت، این مهم تر از چیزی است که تصور کنید. "من کاملا به شما اعتماد دارم."

فیلم عاشقانه جدید و فیلم ترسناک دوبله فارسی نیز از ژانرهایی است که در نماوا به صورت مداوم به روزرسانی میشود و بهترین های این ژانر را میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید.

من سؤالات زیادی در این مورد دارم (و بیشتر در مورد اینکه چرا یک بازیگر 43 ساله را در چنین کلاه گیس خاکستری ارزانی مانند جادوگر اندور در کت و شلوار تجاری قرار دادند)، اما فرصتی برای پرسیدن وجود ندارد، زیرا بیشتر طرح در حال وقوع است! فیلمنامه در حالی که ما می رویم پاهای خود را پیدا می کند!

این شامل دو ماشین تعقیب و گریز، تیراندازی زیاد، تعدادی گلوله تمام شده، یک خانه امن، یک گاوصندوق اسلحه در یک میز قهوه خوری، یک شرور با حلقه ای که تاج خانه سلطنتی یوگسلاوی را حمل می کند و پیتر گمان می کند ممکن است سرنخی باشد، افراد شرور است. بدون هیچ حلقه ای، و به خصوص زوج بانی و کلاید بی رحم، احتمالاً از روسیه. همه اینها قبل از این است که رز به پیتر بگوید که عمه و عمو جاسوس نگران بودند که خال در کاخ سفید وجود داشته باشد. اکنون، آنها نمی توانند به هیچ کس اعتماد کنند و باید سرکشی کنند.

فیلم عاشقانه کره ای و سریال عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

این یک سرگرمی محرکه، نرم و لطیف تر از نرم است، با هر چرخش سنجاق سر کاملاً مذاکره شده است. اجراهای خوبی وجود دارد - به خصوص از باسو، که دو یا سه نت از چیزی که به راحتی می توانست یک نت باشد می گیرد. این احساس گرمی را به شما می دهد که وقتی با چیزی کمی بهتر از آنچه که باید باشد روبرو می شوید. شما نمی توانید از اقتباسی که از یک تریلر ی پرفروش درباره یک مامور شبانه تهیه کرده اید، بیشتر بخواهید. احساس می کنم تقریباً یک و نیم متر فاصله ام با از دست دادن کامل موضوع فاصله دارم، اما خیلی این احساس را دارم.

مجری برنامه Shawn Ryan است، که اخیراً مسئول سریال S.W.A.T است، اما او همچنین پشت یکی از باهوش ترین و دست کم گرفته شده ترین سریال های پلیسی دهه های اخیر بود. سپر خلق خارق العاده ای بود - قوس های داستانی بلند و کوتاهی که فساد سیستم و روح را بررسی می کرد، بازی های عالی - نه تنها از طرفداران اصلی مانند مایکل چیکلیس، جی کارنز و والتون گوگینز، بلکه از ستاره های مهمان مانند فارست. ویتاکر، که فراموش نشدنی بود - و شخصیت هایی با پیچیدگی برای رقابت با هر چیزی در The Wire.

من تعجب می کنم که رایان چقدر آرزو دارد دوباره دندان هایش را به چنین چیزی بکشاند؟ شما نمی توانید او را سرزنش کنید اگر او هنوز، 15 سال، پس از هفت فصل بازجویی از همه روش هایی که مردان می توانند یکدیگر را بی رحمانه کنند، بهبود می یابد. و گربه هاشون (اگر می دانید، می دانید. لعنت به هلندی.)

به هر حال، سریال مامور شب به گونه ای مناسب تنظیم شده است که هزینه های 10 قسمتی شما را به ارمغان بیاورد. فکر می کنم خال زیر کلاه گیس دایان پنهان شده است. همچنین، اکنون که فهمیدم باسو مرا یاد چه کسی می اندازد (ریچارد مدن با ویژگی های ظریف تر در بادیگارد)، امیدوارم بتوانم کمی بهتر تمرکز کنم و تا شاید سه یا حتی چهار قسمت از آن، موضوع را از دست ندهم. پیدا کردن

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,مامور ,ی ,تلفن ,سینمایی ,مخفی ,فیلم سینمایی ,ماموران مخفی ,تریلر ی
مشخصات