بررسی فیلم مادر

"ستاره فیلم"، آن موجود مرموز که کاریزمای کورش همه را به مدار مقاومت ناپذیر خود می کشاند، در حال تبدیل شدن به گونه ای در حال انقراض است. این باعث می شود جنیفر لوپز - یک ستاره بی نظیر سینما - معادل یک پلنگ برفی باشکوه روی صفحه باشد. لوپز به راحتی می تواند یک فیلم را به تنهایی حمل کند و آخرین پروژه او، فیلم مادر خوش شانس است که او را دارد.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

این بدان معنا نیست که جدیدترین فیلم کارگردان نیکی کارو ("مولان") و تیم فیلمنامه نویسی به رهبری خالق "زیر زمین"، میشا گرین، بدون ستاره خود کاملاً غرق می شود. مانند بسیاری از فیلم های نتفلیکس، <<مادر>> می تواند در پس زمینه، در حالی که اتاق نشیمن را مرتب می کنید یا به ایمیل های تلفن خود پاسخ می دهید، استفاده کنید. چیدمان فیلم جاسوسی به اندازه کافی عمومی است که بتوان در حین انجام کار دیگری دنبال کرد و انگیزه های تبهکاران تنها به همان اندازه مشخص است که داستان به آنها نیاز دارد، یعنی اصلاً خیلی خاص نیست.

فیلم مادر برای منتقدان در سینما اکران شد، جایی که چیدمان همه جانبه باعث می شود بخش های رنگ به تعداد طرح واقعاً برجسته شود. تعداد انگشت شماری از انتخاب های سبک عجیب و غریب نیز در این قالب توجه را به خود جلب می کند: یک موتیف بصری تکرارشونده از عکس های زاویه باز با لبه های تار. به نظر می رسد ویرایش های عجیب و غریب و پرشتاب، کمبود پوشش در مجموعه را جبران می کنند.

فیلم سینمایی هندی و فیلم سینمایی جنگی نیز از آن دست ژانرهایی هستند که بینندگان مختلفی فیلم های مربوط به آن ها را دنبال میکنند.

اما پرده بزرگ همچنین بوم بزرگتری را برای مکان های زیبای فیلم، مانند خلیج وحشی Tlingit، آلاسکا، خیابان های غرق آلود هاوانا - و اوه، سینسیناتی، اوهایو، فراهم می کند. (هر جاسوسی به مکانی برای مخفی شدن نیاز دارد.) مهمتر از آن، این مکان برای چهره لوپز دارای املاک بیشتری است.

فیلم عاشقانه جدید و فیلم ترسناک دوبله فارسی نیز از ژانرهایی است که در نماوا به صورت مداوم به روزرسانی میشود و بهترین های این ژانر را میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید

در بیشتر موارد، آن لیوان میلیارد دلاری در <<مادر>> بیانگر عزم تلخی است که با یک خبرچین ناشناس اف بی آی (لوپز) و نگهبانش کروز (عمری هاردویک) آغاز می شود که به سختی از یک حمله خونین به یک خانه فرار می کنند. خانه امن FBI در حومه ایندیانا. خبرچین به زودی به مادر تبدیل می شود، زیرا جاسوس سابق باردار در حالی که در بیمارستان در حال بهبودی از زخم هایش است، دختری به دنیا می آورد. او دو راه دارد: یا با نوزاد فرار کند و برای همیشه فرار کند یا حقوق والدین خود را امضا کند تا دخترش بتواند زندگی عادی داشته باشد. او دومی را انتخاب می کند.

فیلم عاشقانه کره ای و سریال عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

با این حال، او هرگ تعهد عاطفی خود را کنار نمی گذارد. و او همچنان مشتاقانه از کناری تماشا می کند و منتظر روزی است که گذشته او نیز زندگی زوئی جوان (لوسی پیز) را شکل دهد. و در واقع، درست بعد از تولد 12 سالگی زویی، دوست و معتمد مادر، جونز (پل راسی)، با پیامی به کابین جدا شده اش در کنار دریاچه آلاسکا می آید: زویی در خطر است. وقت رفتن است

برای تماشای لیگ آلمان به سایت فیلم نماوا پخش زنده مراجعه نمایید.

همانند دوران مشهور او به عنوان یک رقصنده قطبی در <>، بیشتر هیجان در <<مادر>> تماشای لوپز در حال حرکت است. او چاقو را در نبرد تن به تن می چرخاند. او در تعقیب و گریز شهری از روی سقف ماشین ها می پرد. حتی حرکت ظریف پر کردن و خم کردن یک تفنگ تک تیرانداز در حالی که روی پشت بام دراز کشیده است، وقتی او این کار را انجام می دهد، هیجان انگیز است. لوپز پیشینه خود را به عنوان یک رقصنده با سهولت یک حرفه ای کارکشته به رقص اکشن شنی تبدیل می کند.

فیلم تقریباً در نیمه راه تغییر می کند، زیرا زوئی و مادرش برای یک جلسه پیوند ترکیبی و دوره بقا در بیابان که منجر به فینال اکشن آتشین می شود، به کابین مامان عقب نشینی می کنند. <<مادر>> احتمالاً بیش از حد طولانی با ۱۱۵ دقیقه است، اما به سختی می توان گفت که کدام صحنه ها، به ویژه، می توانستند بریده شوند. در لحظات آرام تر، لوپز و همبازی جوانش، پائز، نقش های قانع کننده ای را به عنوان یک مربی بداخلاق و دانش آموز ضعیف ارائه می دهند.

در هر صورت، فیلم می توانست بیشتر از این لحظات استفاده کند، که در مقایسه با آدم های بد مقوایی که جوزف فاینس و گائل گارسیا برنال بازی می کنند، واقعی و ملموس است. به ما گفته می شود که هر یک از این مردان می توانند پدر زویی باشند، و این وسواس آنها با The Mother است که بقیه داستان را پیش می برد. در صف باش رفقا

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,لوپز ,مادر ,نماوا ,سینمایی ,عاشقانه ,فیلم سینمایی ,فیلم مادر ,سایت فیلم ,فیلم نماوا ,فیلم عاشقانه
مشخصات