فیلم بخش ریتم یک فیلم اکشن و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی رید مورانو و با بازی بلیک لایولی، جود لاو و استرلینگ کی براون است. این فیلم در مورد زنی به نام استفانی پاتریک (با بازی لایولی) است که به دنبال انتقام از کسانی است که در سانحه هوایی که منجر به کشته شدن خانواده اش شد.

فیلم ترسناک خارجی و فیلم های جنگی از ژانرهای پرطرفدار در سایت فیلم نماوا هستند.

این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. برخی عملکرد لایولی و سکانس های اکشن فیلم را تحسین کردند، در حالی که برخی دیگر از سرعت کم و عدم عمق احساسی آن انتقاد کردند. عملکرد فیلم در باکس آفیس نیز ناامیدکننده بود، با فروش جهانی تنها 6.8 میلیون دلار در مقابل بودجه 50 میلیون دلاری.

به طور کلی، فیلم سینمایی بخش ریتم ممکن است برای طرفداران فیلم های اکشن شخصیت محور جذاب باشد، اما از نظر سرعت و تأثیر احساسی کوتاهی دارد. علیرغم ایراداتی که دارد، این فیلم به خاطر بازی قوی لایولی و صحنه های اکشن تاثیرگذار ارزش دیدن را دارد.

فیلم سینمای ایران و جهان هر روزه در سایت فیلم نماوا به روز میشوند و علاقه مندان میتوانند ژانر مورد علاقه خود را از این پلتفرم دنبال کنند.

فیلم بخش ریتم یک فیلم اکشن و هیجان انگیز است. این فیلم ترکیبی از عناصر اکشن، تعلیق و درام است، زیرا شخصیت اصلی به دنبال انتقام از کسانی است که عامل تراژدی است که زندگی او را تغییر داده است. این فیلم همچنین دارای سکانس های اکشن شدید و صحنه های مبارزه است که مشخصه ژانر اکشن است.

"بخش ریتم" داستان استفانی پاتریک (بلیک لایولی) را دنبال می کند، زن جوانی که به دنبال انتقام از افرادی است که در سانحه هوایی که منجر به کشته شدن خانواده اش شده است. یک مامور سابق MI6 (جود لاو) به استفانی نزدیک می شود که به او پیشنهاد می کند تا به یک قاتل ماهر تبدیل شود. استفانی با مهارت های جدید خود به یک ماموریت خطرناک می رود تا افراد مسئول مرگ خانواده اش را ردیابی کند و آنها را به دست عدالت بسپارد.

فیلم سینمایی هندی در ژانرهای مختلف عاشقانه، اکشن، جنگی و دیگر ژانرها مهم بالیوود در سایت فیلم نماوا وجود دارد.

هنگامی که او ماموریت خود را آغاز می کند، استفانی مجبور می شود با حقیقت در مورد گذشته خانواده و انگیزه های خود روبرو شود. در طول راه، او همچنین باید با دشمنان خطرناک و مرگباری که برای محافظت از منافع خود در برابر هیچ چیزی توقف نمی کنند، مقابله کند.

فیلم عاشقانه کره ای و فیلم عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد.

همانطور که داستان باز می شود، سفر استفانی به طور فزاینده ای خطرناک می شود و خطرات با هر مانع جدیدی که او با آن روبرو می شود بیشتر می شود. آیا استفانی می تواند انتقام خود را بگیرد و بسته ای را که به دنبالش است بیابد یا قربانی همان نیروهایی خواهد شد که خانواده اش را با خود بردند؟ <<بخش ریتم>> داستانی هیجان انگیز و پر احساس از انتقام و رستگاری است که بینندگان را در لبه صندلی هایشان نگه می دارد.

پخش زنده فوتبال اروپا نیز از بخش هایی است که در سایت فیلم نماوا آپدیت می شود و با توجه به چارت بازی ها میتوانید پخش زنده آن ها را دنبال کنید.

"بخش ریتم" بازیگران با استعدادی از جمله:

bull; بلیک لایولی در نقش استفانی پاتریک

bull; جود لا در نقش ایین بوید

bull; استرلینگ کی براون در نقش مارک سرا

bull; مکس کازلا در نقش لئون گیلر

bull; ریچارد بریک در نقش لیمانز

bull; رضا جافری به عنوان سرپرست

bull; توفیق برهم در نقش رضا

بلیک لایولی در نقش قهرمان فیلم، استفانی، زن جوانی که به دنبال انتقام از دست دادن خانواده اش است، بازی قدرتمندی ارائه می دهد. جود لاو همچنین به عنوان ایین بوید، مامور سابق MI6 که استفانی را برای تبدیل شدن به یک قاتل آموزش می دهد، برجسته می شود. بقیه بازیگران نیز بازی های قوی ارائه می دهند و عمق و پیچیدگی را به شخصیت های خود می بخشند.

فیلم عاشقانه جدید نیز در سایت فیلم نماوا موجود است.

در پایان، استفانی با موفقیت افراد مسئول مرگ خانواده اش را ردیابی کرده و می کشد. با این حال، او در نهایت تصمیم می گیرد از یکی از اهداف خود، یک رومه نگار سابق که برای ایفای نقش در نقشه ای که باعث سقوط هواپیما شده بود، چشم پوشی کند. استفانی در نهایت تصمیم می گیرد که مرد واقعاً مسئول مرگ خانواده اش نیست و به او اجازه می دهد زندگی کند.

با کامل شدن انتقام، استفانی به زندگی قبلی خود باز می گردد، اما با حسی تازه از هدف و بسته بودن. فیلم با بردن خواهر و برادرهای جوانش به ساحل به پایان می رسد و نشان می دهد که راهی برای حرکت از گذشته و شروع فصل جدیدی در زندگی خود پیدا کرده است.

به طور کلی، پایان <<بخش ریتم>> یک نتیجه رضایت بخش از سفر انتقام جویی و خودیابی استفانی ارائه می کند. در حالی که او به هدف خود یعنی انتقام دست می یابد، همچنین می آموزد که ببخشد و رها کند و راهی برای حرکت به جلو و شروع یک زندگی جدید پیدا کند.

<<بخش ریتم>> نقدهای متفاوتی از سوی تماشاگران دریافت کرد. برخی از بینندگان از سکانس های اکشن و داستان پر تعلیق فیلم لذت بردند، در حالی که برخی دیگر سرعت آن را کند و داستان را غیرقابل توجه دانستند. عملکرد بلیک لایولی به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفت و بسیاری از بینندگان تحت تاثیر تبدیل او به یک قاتل ماهر قرار گرفتند.

برخی از تماشاگران همچنین از عدم عمق عاطفی و رشد شخصیت فیلم انتقاد کردند، زیرا چندین شخصیت احساس می کنند توسعه نیافته و انگیزه هایشان نامشخص است. عملکرد فیلم در باکس آفیس نیز ناامیدکننده بود، با فروش جهانی تنها 6.8 میلیون دلار در مقابل بودجه 50 میلیون دلاری.

به طور کلی، <<بخش ریتم>> ممکن است برای طرفداران ژانر اکشن-هیجانی جذاب باشد، اما ممکن است به دلیل سرعت کم و نداشتن عمق احساسی، فنجان همه افراد نباشد. با این وجود، ارزش تماشای بازی قوی لایولی و سکانس های اکشن تاثیرگذار فیلم را دارد.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,استفانی ,اکشن ,خانواده ,انتقام ,لایولی ,فیلم نماوا ,سایت فیلم ,بلیک لایولی ,دنبال انتقام ,فیلم عاشقانه
مشخصات