بررسی سریال جین: سری Apple TV+ یک ساعت مچی روز زمین سرگرم کننده و مهم است

اگر نشنیده اید، دنیا به پایان رسیده است. با این حال، مردم وحشت زده نمی شوند، زیرا این یک قتل با حرکت آهسته سیاره است، جایی که تا زمانی که خیلی دیر نشده است، به طور خودکار پیامدهای تغییرات آب و هوایی را تجربه نمی کنیم. و خیلی دیر شده است. با این حال، ما می توانیم شدیدترین اثرات تغییرات آب و هوایی را کاهش دهیم و برای شروع تلاش هرگز دیر نیست.

برای تماشای فیلم سینمایی و فیلم سینمایی دوبله فارسی در ژانرهای مختلف به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

طبق آخرین گزارش 8000 صفحه ای IPCC در مورد تغییرات آب و هوا، ایستم های مختلف به فروپاشی خود ادامه خواهند داد زیرا امواج گرما، گرم شدن آب ها، افزایش جزر و مد و حلقه های بازخورد آب و هوا باعث انقراض گونه ها، بحران گسترده پناهندگان، کمبود غذای سیاره ای، ویرانی شهرهای ساحلی می شود. و تحولات اجتماعی که جهان هرگز از آن نشناخته است. ما تا 120 سال دیگر به خاطر غذا همدیگر را خواهیم کشت و نوع انسان احتمالاً از بین خواهد رفت.

اگر گزارش IPCC فنجان چای شما نیست و به دنبال روشی بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده برای جشن گرفتن روز زمین هستید، سری جدید لذت بخش و در عین حال مهم، جین، برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان عالی است. مجموعه Apple TV+ یکی از عناوینی است که پلتفرم استریم برای جشن گرفتن تعطیلات زیست محیطی و ارتقای آگاهی در مورد فاجعه اقلیمی جاری ما، از جمله Big Beasts و Extrapolations، و عناوین موجود مانند Earth At Night in Color و Here We Are منتشر می کند: یادداشت ها برای زندگی در سیاره زمین در حالی که همه آنها ارزش دارند، جین شاید جالب ترین عنوان باشد و از 14 آوریل برای پخش در Apple TV+ در دسترس است.

فیلم سینمایی هندی و فیلم سینمایی جنگی نیز از آن دست ژانرهایی هستند که بینندگان مختلفی فیلم های مربوط به آن ها را دنبال میکنند

جین به افتخار اخلاق شناس و دوستدار محیط زیست تحسین شده و محبوب، دکتر جین گودال، DBE، پیام آور صلح سازمان ملل که زمان زیادی را با حیوانات در طبیعت، به ویژه شامپانزه ها گذراند، نامگذاری شده است. زندگی او در مستندی به همین نام، جین شرح داده شد، و اگرچه ممکن است آن فیلم به اندازه گوریل ها در مه و کوکو: گوریل سخنگو درخشان مورد توجه قرار نگیرد، اما همچنان نگاهی خارق العاده به زندگی و کار این زن پیشگام است.

فیلم عاشقانه جدید و فیلم ترسناک دوبله فارسی نیز از ژانرهایی است که در نماوا به صورت مداوم به روزرسانی میشود و بهترین های این ژانر را میتوانید از سایت فیلم نماوا دنبال کنید

و اکنون ما جین را در Apple TV+ داریم که یک امر بسیار متفاوت است. این مجموعه ترکیبی از مستندهای داستانی و آموزشی است و به همین دلیل می تواند توجه کودکان و بزرگسالان بی تفاوت را به خود جلب کند و پیام مهم خود را به افرادی منتقل کند که در غیر این صورت ممکن است مستندهای جدی و گزارش های IPCC را نادیده بگیرند.

آوا لوئیز مورچیسون ("ریچر") در نقش جین گارسیا، جوان جوان محیط زیست، بت او که البته دکتر جین گودال است، بازی می کند. او در ماموریتی با دوستش دیوید و شامپانزه گری ریش توسط دکتر گودال هدایت می شود ("فقط اگر بفهمیم، اهمیت خواهیم داد. فقط اگر اهمیت دهیم، کمک خواهیم کرد. برای محافظت و نجات حیوانات در معرض خطر.

فیلم عاشقانه کره ای و سریال عاشقانه ترکی نیز از ژانرهایی که مورد استقبال هواراداران فیلم های این کشورها قرار میگیرد

دکتر گودال این سریال را برکت داده و بیان کرده است: <<من معتقدم که داستان ها این قدرت را دارند که مردم را به عمل ترغیب کنند. من بسیار امیدوار هستم که این سریال جوانان، خانواده ها و دوستانشان را تشویق کند تا به نجات حیوانات در سراسر جهان کمک کنند." کودکان در کلاس های علوم دبستان و راهنمایی.

نویسنده J.J. جانسون بخش اعظم جین را هدایت می کند و همان روحیه هوشمندانه و آموزشی (با حس گرمای عاطفی) را به مجموعه هایی که در Dino Dan، Annedroids، Dino Dana و Chirp ارائه کرده است، می آورد. این مجموعه ای پر جنب و جوش و با ویرایش سریع است که از عکاسی باورنکردنی از طبیعت و حیات وحش برای همراهی با پیام های بسیار مهم خود استفاده می کند. میسون بلومبرگ در نقش دیوید در کنار مورچیسون ایفای نقش می کند، و یک گروه بازیگری فوق العاده از ستاره های مهمان و افراد عادی برای کمک به تازه نگه داشتن چیزها - تامارا آلمیدا، دن آبراموویچ، سام مارا، مری لوئیز پارکر، پل سان هیونگ لی، آل رودریگو، بازی می کنند. سامانتا واکز و گراهام گرین لذت بخش همگی ظاهر می شوند.

برای تماشای لیگ آلمان به سایت فیلم نماوا پخش زنده مراجعه نمایید.

در نهایت، اگرچه ممکن است واقع بینانه ترین و فوری ترین فراخوان برای اقدام نباشد (که مسلماً خود را به یک سریال ترسناک آخرامانی وامی دارد، نه یک نمایش بچه گانه)، اما مهم است که ظرفیت جلب توجه بچه ها و آنها را دارد. خانواده ها و الهام بخشیدن به آنها برای توجه (و اقدام) به دنیایی که تعادل ندارد. با تمام احترامی که برای دکتر گودال قائلم، ممکن است نیاز به تعدیل باشد - <<فقط اگر بفهمیم، اهمیت می دهیم. فقط اگر اهمیت دهیم کمک خواهیم کرد. فقط اگر کمک کنیم، می توانیم نجات پیدا کنیم.>>

برای تماشای این فیلم خارجی و دیگر سریال های خارجی به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,مورد ,دکتر ,سینمایی ,apple ,خواهیم ,فیلم سینمایی ,سرگرم کننده ,دکتر گودال ,فیلم عاشقانه ,سایت فیلم
مشخصات