تماشای آنلاین فیلم جوجو خرگوشه

چیزی قابل توجه در مورد شخصی مانند تایکا وایتیتی وجود دارد که تمام آن پول مارول را که فقط در اتاقی در خانه اش نشسته است، می گیرد و فیلمی می سازد که در غیر این صورت هرگز نمی توانست به آن کمک مالی کند. یک کمدی روی سن درباره نازی ها دقیقاً در فهرست آرزوهای بیشتر استودیوهای سال 2019 نیست. و مواقعی وجود دارد که فیلم جوجو خرگوشه تقریباً پاسخی به این سؤال می دهد: <<هی، تایکا، می خواهی چه کار کنی. با آن همه پول نقد <<راگناروک>> انجام دهید؟>>

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف از جمله این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا سر بزنید.

با این اوصاف، جاه طلبی فقط شما را به اینجا می رساند و اصالت این "طنز ضد نفرت" خودخوانده پس از چند دقیقه فروکش می کند. <<جوجو رابیت>> آنطور که افتتاحیه اش می گوید کاملاً جمع نمی شود و از همه شوکه کننده تر، فاقد مشت لازم برای کار کردن است. از فاجعه ای که می توانست با طناب های محکمی که می رود به آن داده شود، بسیار دور است، اما به همان چیزی که همه ما امیدوار بودیم نزدیک تر است. باور کنید یا نه، "کمدی هیتلر" آن را بیش از حد امن بازی می کند.

تماشای انیمیشن جدید دوبله فارسی و دانلود فیلم ترسناک در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

"اگر وس اندرسون یک کمدی نازی بسازد چه؟" یک راه معقول برای ارائه "جوجو خرگوشه" به کسی که علاقه مند به دیدن آن است. حس کمدی احمقانه وایتیتی، رمان <<آسمان های قفس>> نوشته کریستین لونز را با داستانی در حال بلوغ اقتباس می کند که اتفاقاً در روزهای کم رنگ جنگ جهانی دوم در آلمان اتفاق می افتد. آنجا با جوجو (رومن گریفین دیویس) آشنا می شویم، پسری آلمانی شیرین که به اردوگاه نازی ها می رود، جایی که مردان جوان پرتاب نارنجک را یاد می گیرند و ن جوان اهمیت داشتن نوزادان آریایی را می آموزند (مربی با بازی ربل ویلسون به داشتن سال افتخار می کند. تا حالا). او مشتاق است که به حزب نازی بپیوندد، وقتی با دوست خیالی خود، آدولف هیتلر، که با انرژی احمقانه وایتیتی در شخصیتی که در کتاب کاملاً جدی نیست، صحبت نمی کند، با اعتماد به نفس <<هیل هیتلرها>> را بیرون می اندازد. نویسنده/کارگردان یکی از شرورترین افراد تاریخ را به عنوان یک احمق به تصویر می کشد که همیشه به دوست 10 ساله اش سیگار تعارف می کند و ایده های بسیار بدی را پیشنهاد می کند.

بسیاری از تماشاگران برای تماشای بهترین فیلم های درام و دانلود جدیدترین فیلم های اکشن به سایت فیلم نماوا مراجعه میکنند.

خوشبختانه، درست زمانی که <<هیتلر احمق>> خسته می شود، وقتی جوجو یک یهودی را پیدا می کند که در اتاق زیر شیروانی خود پنهان شده است، با بازی توماسین مک کنزی فوق العاده، به پس زمینه اصلی داستان <<خرگوش جوجو>> فرو می رود. پی گیری"). می دانیم که این مادر جوجو (اسکارلت جوهانسون) است که او نیز برای مقاومت کار می کند و دختر را پنهان کرده است، اما جوجو به طرز باورنکردنی گیج شده است. به هر حال، این یهودی شبیه یک هیولا نیست و عمل نمی کند. او شروع به صحبت با او می کند، سعی می کند حقیقت یهودیان را بیاموزد تا بتواند کتابی بنویسد، و رابطه ای ایجاد می کند که او را تغییر می دهد. تشابه بین دوست خیالی که در واقع یک هیولا است و دختری که به او گفته شده یک هیولا است، اما در واقع یک دوست است، دوستی خوبی است که می توان آن را باز کرد، و وایتیتی مراقب است که ملودرام آرک را بیش از حد تحت فشار قرار ندهد. مک کنزی لذت بخش است و جوهانسون شیرین و لطیف است - هر دو گرمای بسیار مورد نیاز را به فیلم اضافه می کنند.

بهترین فیلم های کره ای و فیلم های جدید نیز از دسته هایی هستند که میتوان در نماوا جستجو کرد

<<خرگوش جوجو>> زمانی از ریل خارج می شود که مقدمه اش از بین می رود و شما شروع به تعجب می کنید که همه اینها به چه معناست. یک بچه با هیتلر صحبت می کند و متوجه می شود که یهودیان می توانند برقصند - و یک تراژدی در این راه رخ می دهد. خودشه؟ منتظر ماندم تا <<خرگوش جوجو>> به چیزی بیش از یک شوخی چشمک زدن و تلنگری مبدل شود، و زمانی که سعی می کند در قسمت آخر احساساتی شود، از جمله پایانی که برای یک شخصیت نازی با بازی سم راکول بازی می کند. Waititi نمی تواند در برخی از آب های تونال بسیار دشوار حرکت کند. صحنه های پایانی <<خرگوش جوجو>> بدون اینکه چیزی را از دست بدهیم، برای فیلمی که باید خطرناک و جسورانه باشد، بسیار آسان است. فیلمی که با جسارت شروع می شود، هرچه پیش می رود، نسبتاً عمومی می شود و حتی یک نوبت تکان دهنده اش به احساس دستکاری ختم می شود. اگر فرض مخاطره آمیز باشد، اعدام به طرز افسرده کننده ای چنین نیست.

دسته ی دیگری از فیلم ها مانند فیلم جنایی نیز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و به همین منظور بهترین فیلم های جنایی در این دسته بندی قرار گرفته است. بهترین فیلم های خانوادگی خارجی را نیز میتوانید در بخش اختصاصی نماوا پیدا کنید.

وقتی کسی از <<جوجو رابیت>> عقب می رود و به تک تک قطعات نگاه می کند، چیزهای زیادی برای تحسین وجود دارد. بار دیگر، کارگردان فیلم های <<پسر>> و <<شکار برای مردمان وحشی>> نشان می دهد که استعدادی با بازیگران کودک دارد و یک بازی عالی از دیویس و آرچی یتس که تقریباً فیلم یده بود، به عنوان رفیق پژمرده اش در اردوگاه نازی ها به تصویر کشیده است. و یک موسیقی از مایکل جیاکینو و فیلمبرداری توسط Mihai Malaimare Jr. ("The Master") با هم کار می کنند تا فضای اندرسونی که وایتیتی در جستجوی آن بود را به انجام برسانند. واضح است که موفقیت به وایتیتی اجازه داده است تا همه افراد مناسب را برای اجرای دیدگاه خود استخدام کند. و با این حال من "جوجو رابیت" را ترک کردم و فکر کردم که هدف دقیق آن دید مبهم باقی مانده است.

پخش زنده رایگان و سریال آکتور را در نماوا تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,جوجو ,نازی ,نماوا ,است، ,بازی ,بهترین فیلم ,جوجو خرگوشه ,سایت فیلم ,فیلم نماوا ,تماشای آنلاین
مشخصات