تماشای فیلم عشق سگی

فیلم عشق سگی از مکزیک می آید و ابرهای شکوه را دنبال می کند - یکی از نامزدهای اسکار امسال بود - و در اینترنت هیجان ایجاد می کند، جایی که طرفداران معمولاً فیلم های خارجی را تلنگر نمی کنند. این سه داستان بهم پیوسته را روایت می کند که طبقات اجتماعی مکزییتی را در بر می گیرد، از افراد ثروتمند تلویزیون گرفته تا طبقه کارگر و بی خانمان ها، و با اشاره به کوئنتین تارانتینو که <<داستان عامه پسند>> او تأثیری مغناطیسی بر جوانان داشت، در میان آن داستان ها می چرخد.

یکی از ژانرهای محبوب فیلم در نماوا، فیلم هندی است. آرشیوی از بهترین فیلم های هندی جهان و بهترین فیلم های ایرانی در سایت فیلم نماوا قرار گرفته است.

خیلی ها تحت تاثیر قرار می گیرند اما تعداد کمی انتخاب می شوند: آلخاندرو گونزالس ایناریتو که اولین فیلم بلند خود را انجام می دهد، چیزی را که می تواند استفاده کند قرض می گیرد، اما کارگردانی بدیع و پویا است.

پخش زنده رایگان و سریال آکتور را در نماوا تماشا کنید.

عنوانی که به انگلیسی ترجمه شده است، <<عشق یک عوضی است>> است و هر سه داستان او شامل سگ هایی است که به اندازه شخصیت های انسانی اهمیت پیدا می کنند. فیلم با یک سلب مسئولیت آغاز می شود که قول می دهد در ساخت فیلم به هیچ حیوانی آسیب نرسیده باشد. این اطلاعیه معمولاً در انتهای فیلم ها ظاهر می شود، اما قرار دادن آن در <<آمورس پروس>> عاقلانه است، زیرا سکانس اول شامل دعوای سگ ها است و نشستن هر سه آن برای دوستداران حیوانات مهربان دردناک خواهد بود.

دانلود ژانرهای مختلف فیلم نیز در نماوا فراهم شده است. از جمله دانلود فیلم کمدی زیرنویس فارسی و دانلود سریال ترکی با زیرنویس فارسی.

<<اکتاویو و سوزانا>>، بخش اول، با اتومبیل هایی که در خیابان های شهر در حال تعقیب و گریز و درگیری با اسلحه هستند شروع می شود. تصاویر بسیار سریع و گیج کننده هستند، در ابتدا متوجه نمی شویم که بدن در حال خونریزی در صندلی عقب متعلق به یک سگ است. این کوفی است، حیوان مبارز محبوب اکتاویو (گائل گارسیا برنال)، مرد جوان فقیری که درمانده عاشق سوزانا (ونسا باوش)، عروس نوجوان برادر شومش رامیرو (مارکو پرز) است. فلاش بک ها نشان می دهد که چگونه کوفی پس از کشتن یک سگ قهرمان تیراندازی شد. حالا تعقیب و گریز به یک تصادف تماشایی در یک تقاطع ختم می شود - تصادفی که هر سه داستان فیلم را شامل می شود.

کارتون جدید و برنامه کودک سینمایی جدید نیز در نماوا برای کودکان فراهم شده است.

در بخش دوم، <<دانیل و والریا>>، با یک تهیه کننده تلویزیونی (آلوارو گوئررو) آشنا می شویم که خانواده اش را رها کرده و با یک مدل و بازیگر جوان زیبا (گویا تولدو) زندگی می کند. او یک آپارتمان جدید و بزرگ برای او اجاره کرده است. تصویر والریا از یک بیلبورد که از پنجره قابل مشاهده است به داخل لبخند می زند. اما وقتی سگ کوچک والریا یک توپ را به سوراخی در زمین تعقیب می کند، خوشحالی آنها خدشه دار می شود، زیر تخته کف ناپدید می شود و دیگر برنمی گردد. آیا گم شده، به دام افتاده یا ترسیده است؟ والریا خطاب به دانیل ناله می کند: <<هزاران موش در آن پایین وجود دارد.

ژانر دیگری که در نماوا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، انیمه جدید ژاپنی است که در ژانرهای مختلفی ساخته می شوند.

ما متوجه می شویم که والریا در تصادفی که فیلم را شروع می کند، دست داشته است. ما این بار آن را از زاویه ای متفاوت می بینیم، و در واقع هر بار که اتفاق می افتد، یک شوک است. پای او به شدت آسیب دیده است، و یک عارضه منجر به عارضه دیگر می شود - در حالی که سگ هنوز زیر زمین خفه می کند، گاهی با ترحم ناله می کند، گاهی اوقات به طرز شومی سکوت می کند. این سکانس مطمئناً مدیون کارگردان بزرگ اسپانیایی لوئیس بونوئل است که برخی از بهترین فیلم هایش را در مکزیک ساخته است و <<تریستانا>> او با بازی کاترین دونو در نقش زیبایی که پایش را از دست داده است. این بخش نوعی شگی تیره است - بیمارگونه و کنایه آمیز، زیرا این عاشقانه با مثله کردن زیبایی و با ناامیدی (که برای هر صاحب حیوان خانگی شناخته شده است) از سگی آزمایش می شود که وقتی آن را صدا می زنند نمی آید.

برای تماشای انیمیشن جدید به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

هر از گاهی در دو بخش اول، یک آدم خیابانی را دیده ایم، ریش دار و هوازده، همراه با دسته سگ های خودش. بخش سوم، <<ال چیوو و مارو>>، بازیگر مشهور مکزیکی امیلیو اچواریا را بازی می کند، که می دانیم، او یک انقلابی است و با کشتن اجیر از خود حمایت می کند. مردی به ال چیوو نزدیک می شود که می خواهد از شر شریک زندگی خود خلاص شود و الهام گرفته می شود تا پیچ و تاب وحشیانه خود را به این نقشه قتل اضافه کند. این سه داستان پیوندهای زیادی دارند، شاید جالب ترین آنها این باشد که ال چیوو سگ زخمی کوفی را نجات داده و اکنون از او مراقبت می کند.

در سایت فیلم نماوا علاوه بر انیمیشن، فیلم سینمایی ایرانی و فیلم خارجی نیز قرار گرفته است.

"Amores Perros" در 154 دقیقه داستان سنگینی دارد - برخی می گویند بسیار سنگین - و پر از شخصیت و فضا. این اثر یک فیلمساز متولد شده است و می توانید شور و اشتیاق گونزالس ایناریتو را در حالی که در ملودرام، تصادف، حس و خشونت فرو می رود، احساس کنید. شخصیت های او توتم های بی مزه و غیراخلاقی این همه خشونت مدرن هالیوود نیستند، بلکه افرادی با احساسات و انگیزه هستند. آنها عشق، پول و انتقام می خواهند. آنها نه تنها سگ های خود را دوست دارند بلکه به شدت به آنها وابسته هستند. و واضح است که طبقات پایین در بقای بهتر از ثروتمندانی هستند که اعتمادشان از دارایی هایشان است، نه توانایی شان.

اگر برای تماشای آنلاین فیلم ها به مشکلی برخوردید یا تماشای فیلم را برای زمان دیگری میخواهید میتوانید دانلود فیلم ها و سریال ها را در نظر بگیرید. برای دانلود فیلم دوبله یا با زیرنویس فارسی میتوانید به سایت نماوا مراجعه نمایید.

این فیلم نه تنها من را به یاد بونوئل می اندازد، بلکه دو فیلم ساز دیگر را به یاد مکزیک می اندازد: آرتورو ریپستین و آلخاندرو جودوروفسکی. آثار آنها همچنین با زیرشکم نازک جامعه راحت است و خطراتی را در بر می گیرد که به حسادت جایی برای نفس کشیدن داده نشود. فیلم بزرگ جودوروفسکی "سانتا سانگره" (1990) را در نظر بگیرید که در آن فرقه ای از ن برای احترام به یک شهید دستان خود را قطع کردند. "Amores Perros" برای برخی از تماشاگران فیلم بسیار زیاد خواهد بود، همانطور که "Pulp Fiction" بود و "Santa Sangre" قطعاً بود، اما حاوی جرقه الهام است.

فیلم اکشن جنگی و فیلم فانتزی نیز از ژانرهای تازه در نماوا است.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,نماوا ,داستان ,والریا ,جدید ,است، ,زیرنویس فارسی ,بهترین فیلم
مشخصات