تماشای فیلم لاوینگ

پخش زنده رایگان و سریال آکتور در نماوا را تماشا کنید.

فیلم لاوینگ ساخته جف نیکو آن فیلم جریان اصلی کمیاب است که بدون توسل به مونولوگ یا ملودرام، ناامیدی و خشم را برمی انگیزد. دو نفری که در مرکز این دوره درام قرار دارند، تمایلی به سخنرانی طولانی ندارند. آنها افرادی ساکت، محافظه کار و تقریبا خجالتی هستند که به دلیل عاشق شدن، ازدواج و بچه دار شدن در مرکز یکی از مهمترین پرونده های دادگاه عالی دهه 60 قرار گرفتند. رویکرد نیکو با دقت، محتاطانه و عمیقاً توجه به داستان انسانی است که او سعی دارد تعریف کند. در اینجا هیچ حسی از استثمار وجود ندارد - اگر چیزی باشد، او تقریباً بیش از حد محترم است زیرا تمایلی به نشان دادن هیچ نقصی ندارد. می توان دلهره قابل درک کارگردان را در بیان داستان دو شخص خصوصی که زندگی آنها بسیار عمومی شده است، احساس کرد. آنچه برای دیدگاه نیکو بسیار مهم است این است که چقدر به دو سرنخ خود اعتماد دارد و آنها در ازای این اعتماد چه چیزی به او پس می دهند.

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف از جمله این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا سر بزنید.

در سال 1958 ویرجینیا، یک مکانیک و کارگر ساختمانی به نام ریچارد لاوینگ (جوئل ادگرتون) با دوست دختر باردار خود میلدرد (روث نگا) ازدواج کرد. آن دو به واشنگتن دی سی رفتند تا اتحادیه خود را رسمی کنند و ریچارد یک هکتار زمین در نزدیکی خانه خانواده میلدرد خرید که قصد داشت در آن خانه ای بسازد. آنها امیدوار بودند که مادر ریچارد اولین فرزندشان را به دنیا بیاورد و آنها در آرامش در محیطی زیبا و روستایی زندگی کنند.

تماشای انیمیشن جدید دوبله فارسی و دانلود فیلم ترسناک در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

در نیمه های شب همه چیز تغییر کرد. افسران به خانه آنها نفوذ کردند و ریچارد و میلدرد را دستگیر کردند و اظهار داشتند که مجوز ازدواج آنها در ویرجینیا خوب نیست و آنها قوانین ضد همسان سازی را نقض کرده اند که بیان می کرد زوج های مخلوط نژاد تخلفی هستند که مجازات آنها زندان است. با کمک یک وکیل محلی (بیل کمپ)، خانواده عاشق تحت یک شرط آزاد شدند: آنها باید ایالت ویرجینیا را ترک می کردند و به مدت 25 سال برنمی گشتند. آنها مجبور شدند خانواده، زمین، خانه ای که می خواستند بسازند و آینده ای که برای خود دیده بودند را ترک کنند. همانطور که جهان با ظهور جنبش حقوق مدنی تغییر کرد، فرصتی به وجود آمد تا از پرونده Lovings استفاده کنیم تا در نهایت قوانین نژادپرستانه ای که هنوز زندگی ها را در بخشی از کشور ویران می کنند حذف کنیم.

بسیاری از تماشاگران برای تماشای بهترین فیلم های درام و دانلود جدیدترین فیلم های اکشن به سایت فیلم نماوا مراجعه میکنند.

از صحنه های آغازین، کیفیتی لمسی و زنده در فیلمسازی نیکو وجود دارد. مردم همیشه با دستان خود کاری انجام می دهند - تمیز کردن آشپزخانه، چیدن آجر برای خانه، کار روی ماشین و غیره. و همیشه چیزی در هوا وجود دارد، از صدای جیرجیرک تا گرمای محسوس تابستان ویرجینیا. هیچ چیز در اینجا شبیه به عقب افتادگی نیست. طراحی و کارگردانی تولید آنقدر زیبا است که مردم آن را بدیهی می دانند. خانه دوست داشتنی، ماشین هایی که او روی آنها کار می کند، سلول های زندانی که در آن شب را در آن می گذرانند، و غیره - همه عناصر با دقت مورد توجه قرار گرفته اند، اما بیش از حد برجسته نشده اند. این نمونه ای استادانه از نحوه استفاده از زمان و مکان در یک فیلم بدون جلب توجه به آن است، همانطور که بسیاری از فیلم های فصل جوایز تمایل دارند انجام دهند. اینجا هیچ چیز پر زرق و برقی نیست

دسته ی دیگری از فیلم ها مانند فیلم جنایی نیز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و به همین منظور بهترین فیلم های جنایی در این دسته بندی قرار گرفته است.

و این زیبایی شناسی فیلم سازی برای اجراها نیز صدق می کند، دو تا از بهترین چرخش های بازیگری که امسال خواهید دید. ادگرتون که مدت ها بازیگر جذابی بود، هرگز بهتر از اینجا نبوده است، به ویژه که سنگینی موقعیتش تقریباً به نظر می رسد که او را از نظر فیزیکی پایین می آورد. چشم هایش بریده اند، حالت خمیده اش از کار سخت و نگرانی در مورد رفاه همسر و خانواده اش. همانطور که پرونده لاوینگ پرمخاطب تر شد، ریچارد لاوینگ مجبور شد با ترس دائمی زندگی کند و متوجه شود که اگر خانواده اش را ترک کند مسلماً امن تر هستند. به ندرت فضای ظالمانه و هر دقیقه از هر روز تأثیر نژادپرستی در اینجا به تصویر کشیده شده است. مانند گرد و غبار در هوا یا جیرجیرک در شب - همیشه وجود دارد.

همانطور که ادگرتون اینجا خارق العاده است، مسلماً فیلم نگا است. این چشمان او هستند که من به یاد خواهم داشت، که تنها با یک نگاه رو به پایین یا نگاه تحسین آمیز به شوهرش، مونولوگ درونی زیادی را منتقل می کند. صحنه ای وجود دارد که در آن میلدرد از طریق یک تماس تلفنی خبرهای شگفت انگیز و خوبی دریافت می کند و نیکو دو چیز را می داند. یکی، او می داند که نباید به میلدرد تعجب کند یا تک گویی کند. دو، او می داند که از چهره نگا خارج نشود. چشمان او در این شرایط بسیار بیشتر از دیالوگ می گویند. و این حکایت از هدایای نیکو به عنوان یک فیلمساز دارد: کسی که می داند چگونه از ابزارهایی که در اختیار دارد بیشتر از نوشتن گفتگوهای توضیحی استفاده کند. ما هر روز فیلم هایی را می بینیم که در آن ها مردم آشکارا احساسات و خواسته های خود را به شیوه هایی که منعکس کننده تجربیات انسانی نیستند، بیان می کنند. و با این حال، بیش از هر چیزی که من در مدت طولانی در فیلم دیده ام، در مورد معنای انسان بودن در نگاه نگا بازتاب داده شده است. این یک اجرای پیچیده، ظریف و آرام است که قدرت خود را از طریق باورپذیری اش بیشتر از نمایشی که در فیلم هایی مانند این انتظار داشتیم به دست می آورد.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,وجود ,نیکو ,لاوینگ ,خانه ,ریچارد ,وجود دارد ,قرار گرفته ,سایت فیلم ,فیلم نماوا ,فیلم لاوینگ
مشخصات