فیلم زیر شن

وقتی برای اولین بار گروهبان را می بینیم. راسموسن (رولاند مولر) در لحظات آغازین درام دانمارکی فیلم زیر شن، او در حال رانندگی با یک جیپ با ظاهری است که پلیس متروک وودی هارلسون در افتتاحیه "Rampart" را به یاد می آورد - فک پرنده، مصمم و خشن. ، درخشش نابخشودنی در چشمانش.

یکی از ژانرهای محبوب فیلم در نماوا، فیلم هندی است. آرشیوی از بهترین فیلم های هندی جهان و بهترین فیلم های ایرانی در سایت فیلم نماوا قرار گرفته است.

بهار 1945 است. آلمان تسلیم شده و نیروهایش پس از پنج سال اشغال دانمارک را ترک می کنند. راسموسن در حال رانندگی در کنار ستونی از سربازان آلمانی، یکی را می بیند که پرچم مچاله شده دانمارک را حمل می کند. جیغ می کشد تا متوقف شود، از جیپ بیرون می پرد و به شدت به مرد ضربه می زند و فریاد می زند: <<این پرچم تو نیست!>> و این پایان کار نیست. در حالی که مرد مات و مبهوت روی زمین دراز کشیده است، راسموسن همچنان با مشت هایش به او می کوبد تا جایی که تمام صورت، زمین و پرچمش خون است.

دانلود ژانرهای مختلف فیلم نیز در نماوا فراهم شده است. از جمله دانلود فیلم کمدی زیرنویس فارسی و دانلود سریال ترکی با زیرنویس فارسی.

چنین نمایش خشم یک دانمارکی از اشغالگران نازی قابل درک است، اما فقط فردی است. مجازاتی که مارتین زندولیت نویسنده/کارگردان در <<سرزمین من>> توصیف کرد، هر چند جمعی است. این شامل استفاده از سربازان آلمانی متعدد برای پاکسازی صدها هزار مین زمینی بود که نازی ها در سواحل دانمارک دفن کرده بودند و منجر به کشته شدن بسیاری شد.

کارتون جدید و برنامه کودک سینمایی جدید نیز در نماوا برای کودکان فراهم شده است.

جالب اینجاست که خود فیلم نمی گوید که یادداشت های مطبوعاتی آن چه می گویند: بر اساس معاهدات بین المللی روز و همچنین کنوانسیون ژنو 1949، این اقدام - که به دستور انگلیسی ها اما توسط دانمارکی ها انجام شد - یک جنگ بود. جرم. به گفته زندولیت، هرگز در تاریخ دانمارکی یا مباحث عمومی آن دوره به اندازه کافی به آن پرداخته نشده است.

ژانر دیگری که در نماوا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، انیمه جدید ژاپنی است که در ژانرهای مختلفی ساخته می شوند

بدیهی است، دلایل بزرگ و بسیار واضحی وجود دارد که نشان می دهد نازی ها به عنوان وحشیانه ترین هیولاهای انسانی در اسطوره های محبوب فیلم ها به تصویر کشیده شده اند. اما همیشه یک ساده سازی بود که اصلاح را دعوت می کرد. در سال 1981، فیلم "Das Boot" اثر ولفگانگ پترسن، که درباره خطرات زندگی در یک قایق نازی بود، تا حدی با انسانی کردن سربازانی که زندگی آنها را به نمایش گذاشت، به یک موفقیت بین المللی تبدیل شد. <<سرزمین من>> متعلق به مجموعه فیلم های عمدتا اروپایی است که این تلاش را ادامه داده اند.

برای تماشای انیمیشن جدید به سایت فیلم نماوا مراجعه نمایید.

کار آن تا حدودی با این واقعیت ساده تر می شود که رایش نازی در زمان شروع داستان به ویرانه های در حال سوختن تبدیل شده است، و آلمانی هایی که می بینیم بچه های ترسیده و لاغری هستند که نزدیک پایان جنگ به ارتش فراخوانده شده اند. محدوده سنی تا 17 سال در یک صحنه اولیه، افسران دانمارکی به آنها توضیح می دهند که سواحل دانمارک به شدت استخراج شده در اروپا بوده است، ظاهراً به این دلیل که هیتلر انتظار داشت تهاجم متفقین به آنجا بیاید، زیرا نزدیک ترین نقطه زمینی به برلین بود. بیش از دو میلیون مین پشت سر گذاشته شد.

اگر برای تماشای آنلاین فیلم ها به مشکلی برخوردید یا تماشای فیلم را برای زمان دیگری میخواهید میتوانید دانلود فیلم ها و سریال ها را در نظر بگیرید. برای دانلود فیلم دوبله یا با زیرنویس فارسی میتوانید به سایت نماوا مراجعه نمایید.

از پسرها می پرسند چند نفر مین دیده اند. فقط چند دست بالا می رود. بنابراین، دانمارکی ها دستورالعمل هایی را در مورد این اقدام بسیار خطرناک ارائه می دهند. این شامل گرفتن یک چوب و بررسی شن و ماسه تا زمانی است که توده فی معدن شناسایی شود، سپس به آرامی آن را از ماسه جدا کرده و با بازکردن و استخراج ماشه آن را خنثی کنید. ناگفته نماند که می توان یک حرکت اشتباه و جان یا عضوی را قربانی کرد.

فیلم اکشن جنگی و فیلم فانتزی نیز از ژانرهای تازه در نماوا است.

وقتی داستان درست شروع می شود، گروهبان. راسموسن مسئول 14 جوان آلمانی در یک اردوگاه موقت در نزدیکی ساحل است. (یادداشت های مطبوعاتی نمی گویند که آیا گروهی از زندانیان معمولاً به یک دانمارکی واگذار می شدند یا نه؛ این کمی بعید به نظر می رسد.) در ابتدا، او مانند همان صحنه اول خشن به نظر می رسد. او به پسرها می گوید که 60000 مین در یک ساحل نزدیک مدفون است. اگر آنها شش ساعت را حذف کنند، می توانند چند ماه دیگر به خانه بروند - با این فرض که در حین انجام وظیفه خود را منفجر نکنند.

در مرحله اول داستان، مرد دانمارکی با اتهامات خود به گونه ای برخورد می کند که از وحشی گری فریاد به سادیسم نزدیک می شود. هرگز به ما کوچکترین چیزی در مورد اینکه او در برابر نازی ها چیست، نگفتیم. ما فقط می توانیم فرض کنیم که او به عنوان یک دانمارکی موارد جدی دارد. پس از گرسنگی دادن به پسرها و دروغ گفتن به آنها در مورد یکی از آنها که مجروح شده است، شروع به نرم شدن می کند و آنها را فردی می بیند و با آنها مانند یک انسان واقعی رفتار می کند. بعداً، حادثه ای که او آنها را به خاطر آن سرزنش می کند، او را به سمت خصومت متمایل می کند.

این تغییر نگرش از سوی راسموسن می تواند در تحکیم محورهای دراماتیک یک ساختار استاندارد سه پرده، کمی بیش از حد ناگهانی و فرمولی به نظر برسد. با این وجود، فیلم به دلیل کیفیت بالای اجرایش، عموماً باورپذیر و پیوسته جذاب است. به عنوان راسموسن، مولر، که رفتاری شبیه به مایکل فاسبندر دارد، عملکرد فوق العاده ای را ارائه می کند، هم شدید و هم با دقت سایه. پسران آلمانی بسیار خوب بازی می کنند، با بازیگران جوان، لوئیس هافمن و جوئل باسمن، مخصوصاً آن نوع بازی های خیره کننده ای را ارائه می دهند که باید به فیلم های دیگر منجر شود.

زندولیت گفته است که او و همسرش فیلمبردارش کامیلا هیلم نادسن به برخی از فیلم های دهه 1960 به عنوان الهام بخش نگاه <<سرزمین من>> نگاه می کردند و تأثیر آن مفید است. با رنگ های خاموش و نورپردازی طبیعت گرایانه اش، این فیلم به خوبی زیبایی مناطق ساحلی را به تصویر می کشد که مبارزات انسانی را در قلب داستان قاب می کند.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,دانمارکی ,است، ,نماوا ,نازی ,دانلود ,زیرنویس فارسی ,دانلود فیلم ,برای تماشای ,نماوا مراجعه ,مراجعه نمایید ,نماوا مراجعه نمایید
مشخصات