تماشای مستند چهره سکوت

کارگردان جاشوا اوپنهایمر عمل کشتار، غیرعادی ترین برخورد با قتل عام و افرادی که مرتکب آن می شوند، هم مخاطبان مستند و هم فیلمسازان را در سال 2013 برانگیخت. قتل های ضد کمونیستی و حمایت شده توسط دولت در اندونزی در دهه 1960 برای بازنمایی اعمال خود به عنوان صحنه های فیلم قهرمانانه. نتایج، که خود من در آن زمان متذکر شدم، <<به شدت وحشتناک>> و همچنین در افشاگری های عمیق ترشان نگران کننده بود.

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف از جمله این فیلم خارجی به سایت فیلم نماوا سر بزنید.

فیلم جدید اوپنهایمر، <<نگاه سکوت>>، یک قطعه همراه عمدی برای <<کشتن>> است، و همچنین قوی و ناراحت کننده است. چارچوب مفهومی آن تقریباً به اندازه فیلم قبلی خاص نیست و این می تواند به نفع آن باشد. اوپنهایمر به جای کار با چندین جنایتکار، با خانواده یک قربانی ساکن می شود. "سکوت" داستان مرگ این مرد را روایت می کند - که به دلیل شرایطش به مرور زمان وزن نمادین خاصی در بین اندونزیایی ها به دست آورد - از نگاه برادر کوچکترش، آدی، اپتومتریست در اوایل دهه 40 خود که پس از مرگ او به دنیا آمد. والدین او که اکنون بسیار مسن بودند، او را به عنوان جایگزینی برای فرزند بزرگترشان می دانستند، اما به عنوان یک وکیل برای او.

تماشای انیمیشن جدید دوبله فارسی و دانلود فیلم ترسناک در سایت فیلم نماوا فراهم شده است.

فیلم با تماشای مانیتور تلویزیون توسط آدی شروع می شود و به فیلمی نگاه می کند که در آن یک مرد مسن تر با خوشحالی یک قتل را بازگو می کند. من او را باز کردم. روده هایش بیرون ریخت.>> مجموعه ای از عنوان ها به بیننده می گویند که بیش از یک میلیون <<کمونیست>> فرضی در طول دوره آشوب اندونزی به قتل رسیده اند و <<مجرمین هنوز در سراسر کشور قدرت را در دست دارند>>. اوپنهایمر و دوربین هایش آدی را در حین سفر در مناطق روستایی کشورش دنبال می کنند و برای چندین نفر از مصاحبه کنندگانش که به کارهای خود اعتراف می کنند، معاینه می کند و عینک تجویز می کند.

بسیاری از تماشاگران برای تماشای بهترین فیلم های درام و دانلود جدیدترین فیلم های اکشن به سایت فیلم نماوا مراجعه میکنند.

آدی، که در اوایل توضیح می دهد که <<وقتی با افراد مسن تر ملاقات می کنم، دوست دارم در مورد گذشته بشنوم>>، یک فرد بسیار شاد و عمل گرا است که از رابطه ای آرام با دخترش لذت می برد. وقتی او فیلم قاتلان اعتراف شده را تماشا می کند یا شخصاً به سخنان اراذل و اوباش یک بار گوش می دهد، چهره او به شدت مورد بررسی قرار می گیرد، ظاهر سکوتی که عنوان فیلم به آن اشاره دارد. او به یک معنا به تماشاگر آن طرف صفحه می آموزد که چگونه این داستان ها را پردازش کند.

بهترین فیلم های کره ای و فیلم های جدید نیز از دسته هایی هستند که میتوان در نماوا جستجو کرد.

و چه داستان های وحشتناکی هستند. پیرمردی به آدی می گوید: <<نوشیدن خون قربانیت مهم است، وگرنه دیوانه می شوی. یک مرد نظامی که یک بار پس از انجام کارهای کشتار خود، به تلاش برای درخواست سفر دریایی به ایالات متحده آمریکا مباهات می کند. او می گوید که او چنین چیزی را به دست آورده است، زیرا ما این کار را انجام دادیم زیرا آمریکا به ما یاد داد از کمونیست ها متنفر باشیم.

دسته ی دیگری از فیلم ها مانند فیلم جنایی نیز مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و به همین منظور بهترین فیلم های جنایی در این دسته بندی قرار گرفته است.

در اتاق مدرسه ای که یکی از فرزندان آدی در آن آموزش می بیند، معلمی به اتهامات او توضیح می دهد که "کمونیست ها" باید می رفتند زیرا "بی رحم" بودند و چهره ژنرال های نظامی را که با آنها همکاری نمی کردند، مثله می کردند. یک ساخته کوچک جالب "پس کمونیست ها ظالم نبودند؟" کودک بعداً از آدی می پرسد. به دلایل زیادی این سوال سختی است، یکی اینکه در بسیاری از موارد، <<کمونیست ها>> حتی کمونیست هم نبودند.

نگرش برخی از مصاحبه شوندگان تقریباً به اندازه این مطالب دیوانه کننده و ترسناک است. کسی که نمی خواهد قتل ها مطرح شود، غر می زند: <<زخم خوب شده است>>. کنایه از کسی که دستی در ایجاد زخم داشته است و آن را "درمان شده" می گوید، طنز آزار دهنده است. سپس یک مرد نظامی سابق است که شروع به سخنرانی برای آدی می کند: "آیا بستگان قربانیان می خواهند این اتفاق دوباره تکرار شود؟" او غرش می کند و کمی می لرزد. خطر واقعی ای که آدی خود را در آن قرار داد با تیتراژ پایانی فیلم مشخص می شود: کارگردان مشترک اوپنهایمر <<ناشناس>> نام دارد و بیش از سی تائید دیگر از یک <<ناشناس>> وجود دارد که تیتراژ پایین می رود.

بهترین فیلم های خانوادگی خارجی را نیز میتوانید در بخش اختصاصی نماوا پیدا کنید.

مستند <<شرکت>> در سال 2003 بخش اعظم ژیمناستیک قانونی ایالات متحده را ساخت که به شرکت ها نوعی شخصیت و حقوق متصدی اعطا می کرد و به این نتیجه رسید که اگر یک شرکت یک شخص باشد، یک جامعه شناس بدخواه خواهد بود. پرتره اندونزی که از <<عمل کشتار>> و <<نگاه سکوت>> بیرون می آید، شخصیت ملی را در یک حالت فوگ روانی مداوم قرار می دهد. گفتمان پس از هولوکاست اغلب از عبارت <<دیگر هرگز>> به عنوان یک شعار استفاده می کرد، که به طور خاص به آزار و اذیت یهودیان اشاره می کرد، اما همچنین به ممنوعیت بربریت اشاره می کرد. اتفاقاتی که در این فیلم ها مورد بررسی قرار می گیرند یادآوری ناامیدکننده هستند که پیشرفت بشر در این زمینه در بهترین حالت ناچیز بوده است.

نقد و بررسی فیلم گرگ

فیلم روز مراقبت پدر

تحلیل فیلم جامعه متمدن

بررسی فیلم دکتر استرنج لاو

سریال برتر

بررسی سریال جین

تماشای آنلاین فیلم آقای دیدز

فیلم ,تماشای ,نماوا ,جدید ,داستان ,سایت ,فیلم نماوا ,سایت فیلم ,بهترین فیلم ,برای تماشای
مشخصات